1. Dzisiaj IV Niedziela okresu zwykłego. W naszej wspólnocie jest to niedziela inwestycyjna. Taca przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
 2. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą lutego. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej Archidiecezji.
 3. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane: poniedziałek 7.00, od wtorku do czwartku o 17.00. Druga intencja będzie odprawiana poza parafią.
 4. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w naszej parafii będą o godzinie: Tyrawa Wołoska 7.00 17.00, Hołuczków i Rakowa 15.00, Rozpucie 17.00. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Proszę zabezpieczyć gromnice przed kapaniem wosku. Modlimy się w tym dniu w intencji osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji. Składka będzie przeznaczona na klasztory klauzurowe.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy od godziny 16.00.
 7. W piątek będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną od 8.30. Prosimy aby dzieci obchodzące pierwsze piątki miesiąca przystępowały do spowiedzi w inne dni a nie w pierwszy piątek, bo potem nie można zdążyć ich wyspowiadać. Do ważności I piątku wymagana jest komunia święta wynagradzająca. Spowiedź można odprawić wcześniej.
 8. W sobotę wspomnienie św. Błażeja, możliwość błogosławieństwa świec i jabłek.
 9. W sobotę będziemy rozbierać dekorację świąteczną. Na godzinę 9.00 proszę do pomocy osoby sprzątające kościół: Renata Kwolek, Joanna Gankiewicz, Sylwia Gankiewicz, Walko Augustyn. Proszę też inne osoby chętne do pomocy.
 10. W sobotę na godzinę 16.00 proszę do kościoła wszystkich ministrantów i kandydatów, aby na nowo przydzielić dyżury, ustalić punktację. Zapraszam też innych chłopaków chętnych do służenia.
 11. Na stoliku pod chórem znajdują egzemplarz darmowego czasopisma Dobre Nowiny. Zachęcam do lektury.
 12. Modlitwę różańcową dziś poprowadzi Róża p. Stanisława Krzyżanowskiego a w przyszłą niedzielę Róża p. Czesławy Wołoszyn.
 13. Odczytać intencje na najbliższy tydzień…
 14. Gazety…- zachęcam do czytelnictwa.