1. Dziś obchodzimy 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji o 16.30 będzie Msza św. za ojczyznę z okolicznościowym kazaniem. Natomiast po Mszy w GOK-u odbędzie się patriotyczna część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej i Zespołu Wokalno-Tanecznego Tyrawa Wołoska.
 2. Spotkanie ministrantów
 3. W piątek po Mszy wieczornej ok 17.40 – krótkie spotkanie organizacyjne starszej grupy oazowej.
 4. 23 listopada planujemy nabożeństwo w 2 rocznicę rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii. O 17.00 będzie Msza św. A następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy dzieci, młodzież i starszych. Nasza obecność na tym nabożeństwie będzie też jakimś sondażem czy chcielibyśmy 2 część takich rekolekcji.
 5. Natomiast w sobotę 24 listopada dzieci i młodzież zaangażowana w grupy formacyjne w parafii ( ministranci, maryjki) będą mieli zabawę andrzejkową od godziny 16.00. Młodsza grupa ( do VI kl włącznie) zakończy o godz. 19.00, natomiast grupa starsza o godz 21.00. Zgłoszenia dzieci do następnej niedzieli u księży katechetów w szkole lub u Wiktorii Rusin w Rozpuciu oraz u Kamili Wołoszyn w Hołuczkowie. Symboliczny koszt uczestnictwa 5 zł., wpłacane przy zapisie.
 6. W sobotę o godz 15.00 spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych po wieczornej Mszy św.
 7. Zwracamy się z prośbą – jeśli ktoś planuje zmianę umeblowania w domu i ma szafę na ubrania, którą mógłby ofiarować do nowej zakrystii – będziemy bardzo wdzięczni.
 8. Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża pani Stanisławy Biskup.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, także p. Kazimierze Kaliniak. O posprzątanie w najbliższą sobotę prosimy następujących parafian: Katarzyna Biłas, Urszula Kaliniak, Barbara Bilańska, Renata Miarecka, Elżbieta Wołoszyn.
 10. Dziękujemy też p. Józefowi Biłas i Eugeniuszowi Biskup za pomoc przy postawieniu masztów z flagami.
 11. Intencje…

 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – XXXII niedz. zw., rok B, 2018.11.11

 

 1. Dziś obchodzimy 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji o 16.30 będzie Msza św. za ojczyznę z okolicznościowym kazaniem. Natomiast po Mszy w GOK-u odbędzie się patriotyczna część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej i Zespołu Wokalno-Tanecznego Tyrawa Wołoska.
 2. Spotkanie ministrantów
 3. 23 listopada planujemy nabożeństwo w 2 rocznicę rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii. O 17.00 będzie Msza św. A następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy dzieci, młodzież i starszych. Nasza obecność na tym nabożeństwie będzie też jakimś sondażem czy chcielibyśmy 2 część takich rekolekcji.
 4. Natomiast w sobotę 24 listopada dzieci i młodzież zaangażowana w grupy formacyjne w parafii ( ministranci, maryjki) będą mieli zabawę andrzejkową od godziny 16.00. Młodsza grupa ( do VI kl włącznie) zakończy o godz. 19.00, natomiast grupa starsza o godz 21.00. Zgłoszenia dzieci do następnej niedzieli u księży katechetów w szkole lub u Wiktorii Rusin w Rozpuciu oraz u Kamili Wołoszyn w Hołuczkowie. Symboliczny koszt uczestnictwa 5 zł., wpłacane przy zapisie.
 5. W sobotę o godz 15.00 spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych po wieczornej Mszy św.
 6. Zwracamy się z prośbą – jeśli ktoś planuje zmianę umeblowania w domu i ma szafę na ubrania, którą mógłby ofiarować do nowej zakrystii – będziemy bardzo wdzięczni.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w najbliższą sobotę prosimy …
 8. Intencje…