1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów i wspieramy materialnie Diecezjalne Radio Fara.
 2. We wtorek w świetlicy wiejskiej w Rakowej o godz.9.00 odbędzie się szkolenie na temat ubezpieczeń rolników oraz świadczeń emerytalnych.
 3. We wtorek święto Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie rozpoczynające tegoroczny rok formacyjny na godzinę 17.00 czyli przed wieczorną Mszą Świętą. Tydzień ten jest tygodniem modlitwy za dzieci, młodzieży wychowawców.
 4. W ramach tych dni zapraszamy w czwartek na 16.00 do kościoła rodziców, które mają małe dzieci na spotkanie na temat skutecznego wychowania, metod wychowawczych, problemów w wychowaniu. Zapraszamy także rodziców, którzy mogą się z innymi podzielić swoimi sposobami na wychowanie.
 5. Dziękujemy parafianom z 5 domów z Tyrawy Górnej z dziesiątka 53 za prace przy przygotowaniu kaplicy przedpogrzebowej.
 6. Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. Kurs będzie w niedziele o 15.00 Początek 21 października. Zapisy u księży.
 7. Planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej samolotem z Rzeszowa w drugim tygodniu ferii czyli od 18.02.2019- 24.02.2019. Cena 3 090 zł +150 $. Program na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Zainteresowanych prosimy o indywidualny kontakt w tym tygodniu.
 8. W sobotę 29 września planowana jest pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd o godz. 8.30, cena 20 zł. Prosimy o zapisy do następnej niedzieli.
 9. Dziś po sumie dokona się poświęcenie kaplicy przedpogrzebowej i zakrystii. Zanim się to jednak dokona proszę wysłuchać kilku informacji o budowie ( przeczytać z  kartki). Dziś do  00 można sobie będzie przyjechać i pooglądać kaplicę.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Marii Sroka.
 • Do ślubu przygotowują się:

– Krzysztof Szul, zam. Rozpucie

– Anna Szul, zam. Rozpucie

 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu, ale w piątek przed lub po Mszy św. prosimy następujących parafian: Ewelina Wołoszyn, Elżbieta Kadubiec, Maria Bulwan, Halina Wołoszyn.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – XXIV niedziela zwykła, rok B, 2018.09.16

 

 1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów i wspieramy materialnie Diecezjalne Radio Fara.
 2. We wtorek w świetlicy wiejskiej w Rakowej o godz.9.00 odbędzie się szkolenie na temat ubezpieczeń rolników oraz świadczeń emerytalnych.
 3. We wtorek święto Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie rozpoczynające tegoroczny rok formacyjny na godzinę 17.00 czyli przed wieczorną Mszą Świętą. Tydzień ten jest tygodniem modlitwy za dzieci, młodzieży wychowawców.
 4. W ramach tych dni zapraszamy w czwartek na 16.00 do kościoła rodziców, które mają małe dzieci na spotkanie na temat skutecznego wychowania, metod wychowawczych, problemów w wychowaniu. Zapraszamy także rodziców, którzy mogą się z innymi podzielić swoimi sposobami na wychowanie.
 5. Dziękujemy parafianom z 5 domów z Tyrawy Górnej z dziesiątka 53 za prace przy przygotowaniu kaplicy przedpogrzebowej.
 • Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. Kurs będzie w niedziele o 15.00 Początek 21 października. Zapisy u księży.
 1. Planowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej samolotem z Rzeszowa w drugim tygodniu ferii czyli od 18.02.2019- 24.02.2019. Cena 3 090 zł +150 $. Program na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Zainteresowanych prosimy o indywidualny kontakt w tym tygodniu.
 2. W sobotę 29 września planowana jest pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd o godz. 8.30, cena 20 zł. Prosimy o zapisy do następnej niedzieli.
 3. Dziś po sumie dokona się poświęcenie kaplicy przedpogrzebowej i zakrystii. Zanim się to jednak dokona proszę wysłuchać kilku informacji o budowie ( przeczytać z  kartki). Dziś do  00 można sobie będzie przyjechać i pooglądać kaplicę.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy…
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień: