Ogłoszenia parafialne – III niedziela Adwentu,  rok B, 2016.12.17

 

 1. W ubiegłym tygodniu na Pomoc Kościołowi na Wschodzie zebrano 751 zł. Do ogłoszeń w ubiegłą niedzielę wkradła się pomyłka – w cenie 7 zł były świece, a nie opłatki ( cena 5 zł). Nie wszędzie udało się to sprostować zanim grupy roznoszące opłatki wyszły w teren. Dlatego te 2 zł nadwyżki od blisko połowy rodzin zostanie dołączone do zbiórki do puszek i kwota pomocy Kościołom Wschodnim wyniesie łącznie 1033 zł.
 2. Dziękujemy panom za akcję odśnieżania śniegu przed roratami i za pomoc przy budowie żywej szopki. Jeśli będą tak intensywne opady śniegu nadal, to trzeba będzie wyznaczać jakieś dyżury.
 3. Agencja restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina o koniczności dokonywania rocznych spisów zwierząt do 31 grudnia. Szczegóły w gablocie.
 4. Jutro w naszej parafii spowiedź – grafik spowiedzi wisi w gablocie ( odczytać). Chcemy też poinformować, że spowiedzi w bliższych parafiach naszego dekanatu będą: Sano-Posada – od 9.00 do 20.00, Czwartek – Sanok Olchowce 14.00 – 17.00, Piątek – Wujskie 14.00 – 17.00.
 5. Prosimy grupę ubierającą szopkę, aby się skontaktowała, kiedy będzie ubrać choinki i szopkę. Prosimy także kilku mężczyzn, aby przenieść szkielety dekoracji i poustawiać niektóre dekoracje.
 6. Msza święta rano i wieczorem będzie tylko w sobotę ( 6.00 i 17.00). W tym dniu przed Mszami będzie okazja do spowiedzi dla tych, którzy przyjeżdżają z zagranicy i nie zdążą wcześniej na spowiedź.  My natomiast nie odkładajmy spowiedzi gdzieś na ostatnie dni.
 7. W sobotę od godz.9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy zgłaszać chorych ( tych, do których nie jeździmy na I piątek miesiąca).
 8. W następną niedzielę do Msze św. do południa w porządku niedzienym. Nie będzie Mszy popołudniowej ze względu na obchodzoną w domach Wigilię Bożego Narodzenia. Wieczorem Pasterka w Rakowej i Rozpuciu o godz. 22 a w kościele parafialnym o 24.00.
 9. Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża pani Czesławy Wołoszyn.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę rano do przedświątecznego sprzątania prosimy następujących parafian: Józafa Bilańska, Genowefa Różyło, Honorata Brzeżawska, Grażyna Brzeżawska. Nie trzeba kupować żadnych kwiatów i dekoracji, bo już zostały zakupione.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:
 • Pomódlmy się do Św. Michała Archanioła oraz za rodziny przyjmujące figurkę Matki Bożej Fatimskiej.

 

 


Na dojazdy3

Ogłoszenia parafialne – III niedziela Adwentu,  rok B, 2016.12.17

 

 1. W ubiegłym tygodniu na Pomoc Kościołowi na Wschodzie zebrano 751 zł. Do ogłoszeń w ubiegłą niedzielę wkradła się pomyłka – w cenie 7 zł były świece, a nie opłatki w cenie 5 zł. Nie wszędzie udało się to sprostować zanim grupy roznoszące opłatki wyszły w teren. Dlatego te 2 zł nadwyżki od blisko połowy rodzin zostanie dołączone do zbiórki do puszek i kwota pomocy Kościołom Wschodnim wyniesie łącznie 1033 zł. Agencja restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina o koniczności dokonywania rocznych spisów zwierząt do 31 grudnia. Szczegóły w gablocie.
 2. Jutro w naszej parafii spowiedź – grafik spowiedzi wisi w gablocie ( odczytać). Chcemy też poinformować, że spowiedzi w bliższych parafiach naszego dekanatu będą: Sano-Posada – środa od 9.00 do 20.00, Czwartek – Sanok Olchowce 14.00 – 17.00, Piątek – Wujskie 14.00 – 17.00. Prosimy przygotować konfesjonały i stuły.
 3. Msza święta rano i wieczorem będzie tylko w sobotę ( 6.00 i 17.00). W tym dniu przed Mszami będzie okazja do spowiedzi dla tych, którzy w ostatniej chwili przyjeżdżają z zagranicy i nie zdążą wcześniej na spowiedź.  My natomiast nie odkładajmy spowiedzi gdzieś na ostatnie dni.
 4. W sobotę od godz.9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy zgłaszać chorych ( tych, do których nie jeździmy na I piątek miesiąca).
 5. W następną niedzielę do Msze św. do południa w porządku niedzienym. Nie będzie Mszy popołudniowej ze względu na obchodzoną w domach Wigilię Bożego Narodzenia. Wieczorem Pasterka w Rakowej i Rozpuciu o godz. 22 a w kościele parafialnym o 24.00.
 6. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…