Ogłoszenia parafialne – V niedziela wielkanocna, rok A, 2017.05.14

 

 1. Dziś na sumie rocznica I Komunii świętej.
 2. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Widzimy jak bardzo trzeba tej modlitwy. W tych dniach odśpiewamy suplikacje. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 3. Jutro o 18. 00 w kościele spotkanie wszystkich ministrantów z Tyrawy Wołoskiej; rozpoczynamy Mszą św. a po niej spotkanie formacyjne.
 4. Natomiast  w środę zapraszamy wszystkie dziewczęta z DSM-u na spotkanie, rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00.
 5. W najbliższą niedzielę po Mszy woluntariusze pod okiem nauczycieli z Zespołu Szkół przeprowadzą  akcję zbierania środków finansowych dla Sanockiej Fundacji Zdrowia na zakup nowego sprzętu i prace remontowe w Szpitalu w Sanoku. W ubiegłą niedzielę nie udało się tego zorganizować z powodu nieobecności woluntariuszy.
 6. W następną niedzielę zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie po wieczornej Mszy Świętej. Chcemy poinformować wszystkich parafian, że zostały już podpisane umowy z wykonawcami na budowę kaplicy pogrzebowej oraz remont cerkwi w Hołuczkowie. Budowa i remont się zacznie po naszym odpuście parafialnym, czyli po 16 lipca. Dziękujemy za kolejne wpłaty na konto.
 7. 27 maja Rodzice z dziećmi I-Komunijnymi wybierają się na 1-dniową pielgrzymkę do Częstochowy. Jest jeszcze 9 wolnych miejsc. Można się zapisać do końca tygodnia. Wyjazd o 4.00, powrót ok. 22.30.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następną sobotę prosimy następujących parafian: Bożena Jasińska, Maria Mielnikiewicz, Dorota Michór, Edyta Biłas.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Zofii Kuzickiej.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – V niedziela wielkanocna, rok A, 2017.05.14

 1. Dziś na sumie rocznica I Komunii świętej.
 2. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Widzimy jak bardzo trzeba tej modlitwy. W tych dniach. Zachęcamy do modlitwy i odśpiewania suplikacji.
 3. W najbliższą niedzielę po Mszy woluntariusze pod okiem nauczycieli z Zespołu Szkół przeprowadzą  akcję zbierania środków finansowych dla Sanockiej Fundacji Zdrowia na zakup nowego sprzętu i prace remontowe w Szpitalu w Sanoku. W ubiegłą niedzielę nie udało się tego zorganizować z powodu nieobecności woluntariuszy.
 4. W następną niedzielę zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie po wieczornej Mszy Świętej. Chcemy poinformować wszystkich parafian, że zostały już podpisane umowy z wykonawcami na budowę kaplicy pogrzebowej oraz remont cerkwi w Hołuczkowie. Budowa i remont się zacznie po naszym odpuście parafialnym, czyli po 16 lipca. Dziękujemy za kolejne wpłaty na konto.
 5. 27 maja Rodzice z dziećmi I-Komunijnymi wybierają się na 1-dniową pielgrzymkę do Częstochowy. Jest jeszcze 9 wolnych miejsc. Można się zapisać do końca tygodnia. Wyjazd o 4.00, powrót ok. 22.30.
 6. Rozpucie: Chcę poinformować rodziców, że próby scholii odbywają się w piątki o 15.30. Staram się na nich być. Za zwoływanie dziewczynek odpowiada Wiktoria
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…Intencje..