Ogłoszenia parafialne – 3 niedz wielkanocna, rok A, 2017.04.30

 1. Dziś rozpoczynamy tydzień biblijny i narodowy dzień czytania Pisma Świętego. Po wieczornej mszy Świętej ks. proboszcz zaprasza na pierwsze spotkanie biblijne. Kto może, nich weźmie ze sobą Pismo Święte. Natomiast wszystkich zachęcamy do lektury Listu do Galatów według proponowanego schematu, który można sobie zabrać wychodząc z kościoła.
 2. W następną niedzielę Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Od jutra zaczynają się nabożeństwa majowe. Codziennie po Mszy Świętej odśpiewamy lub odmówimy Litanię Matki Bożej, a w niedzielę po ostatniej Mszy Świętej. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Obecnym na nabożeństwach będą rozdawane specjalne naklejki i obrazki.
 4. W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte w porządku niedzielnym. Zaznaczmy tę uroczystość i poprzedzający je dzień flagi państwowej wywieszeniem flagi i modlitwą za ojczyznę.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W Piątek od 14.00 odwiedzimy chorych. Spowiedź przed wieczorną Mszą świętą od 17.00.
 6. Prosimy tatusiów dzieci I-Komunijnych z Tyrawy, aby w tym tygodniu dokończyli czyszczenie kostki, a mamy, aby się umówiły z panią Wiolettą Duszczyńską na pomaganie w czasie dekoracji i ostateczne sprzątanie w sobotę.
 7. W najbliższą sobotę w Tyrawie w o 14.00 będzie próba dziećmi z rodzicami przed I Komunią świętą, a o piętnastej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Matki Bożej i spowiedź rodzin dzieci I-Komunijnych. Mszy świętej w tym dniu w Tyrawie nie będzie, można ewentualnie przyjść na majówkę o 15.00.
 8. Wszystkich parafian zapraszamy w sobotę na 18.00 do Hołuczkowa na początek  nabożeństw pierwszo-sobotnich, w tym roku mają one charakter jubileuszowy, gdyż przeżywamy 100-lecie objawień fatimskich.  Po Mszy świętej procesja ze świecami. Zapraszamy serdecznie, gdyż jest to Boży plan ratowania świata przed wojną.
 9. W przyszłą niedzielę I Komunia Święta w naszej parafii. Porządek Mszy świętych będzie zmieniony: w Tyrawie – 7.30, 10.00 – Msza I-Komunijna, 12.00 suma, 16.30, w Hołuczkowie o 7.30, w Rozpuciu o 12.00, w Rakowej – o 9.00.
 10. Już po raz kolejny Sanocka Fundacja Zdrowia pragnie przeprowadzić akcję zbierania środków finansowych na zakup nowego sprzętu i prace remontowe w Szpitalu w Sanoku. W następną niedzielę będzie okazja wspomóc tę akcję. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 11. Bardzo prosimy dzieci czy dorosłych, którzy praktykowali jałmużnę wielkopostną, aby przynieśli skarbonki Carias. Na pomoc dla Syrii zebrano 1070 zł. Środki już zostały przekazane.
 12. Rozpoczęły się zapisy na oazę wakacyjną. Zachęcamy rodziców, aby umożliwili wziąć dzieciom i młodzieży udział w wakacyjnej oazie. Są trzy terminy turnusów: 27.06 do 13.07; 15-30.07; 4-20.08. Koszt 540 zł ( jedno 500+). Zapisy u księży w parafii.
 13. Do ślubu przygotowują się:

Marcin Biłas, s. Tomasza i Krystyny Biel

 1. 10.04.1988 r. w Sanoku, zam. Tyrawa Wołoska 115,

– Angelika Anna Bańczak, c. Andrzeja i Bogumiły Tchórz

Ur. 29.10.1993 r.  w Sanoku, zam. Poraż 304, zapowiedź 2

– Mateusz Milczanowski, s. Zdzisława i Grażyny Mateja,

Ur. 09.03.1988 r. w Przemyślu, zam. Roztoka 19,

– Magdalena Duniewicz, c. Zbigniewa i Krystyny Gaber,

Ur. 12.04.1993 r w Sanoku, zam Rozpucie 111, zapowiedź 2

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następną sobotę prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych z Tyrawy Wołoskiej.
 2. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Janiny Wołoszyn.
 3. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

Na dojazdy:  Ogłoszenia parafialne – 3 niedz wielkanocna, rok A, 2017.04.30

 1. Dziś rozpoczynamy tydzień biblijny i narodowy dzień czytania Pisma Świętego. Po wieczornej mszy Świętej ks. proboszcz zaprasza na pierwsze spotkanie biblijne. Kto może, nich weźmie ze sobą Pismo Święte. Natomiast wszystkich zachęcamy do lektury Listu do Galatów według proponowanego schematu, który można sobie zabrać wychodząc z kościoła.
 2. W następną niedzielę Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Od jutra zaczynają się nabożeństwa majowe. Na dojazdach zachęcamy do modlitwy według wcześniejszej tradycji. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Obecnym na nabożeństwach będą rozdawane specjalne naklejki i obrazki.
 4. W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte w porządku niedzielnym. Zaznaczmy tę uroczystość i poprzedzający je dzień flagi państwowej wywieszeniem flagi i modlitwą za ojczyznę.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W Piątek od 14.00 odwiedzimy chorych. Spowiedź przed wieczorną Mszą świętą od 17.00.
 6. W najbliższą sobotę w Tyrawie w o 14.00 będzie próba z dziećmi i rodzicami przed Komunią świętą, a o piętnastej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Matki Bożej i spowiedź przed I Komunią Świętą rodzin dzieci I-Komunijnych.
 7. Wszystkich parafian zapraszamy w sobotę na 18.00 do Hołuczkowa na początek  nabożeństw pierwszo-sobotnich, w tym roku mają one charakter jubileuszowy, gdyż przeżywamy 100-lecie objawień fatimskich.  Po Mszy świętej procesja ze świecami. Zapraszamy serdecznie, gdyż jest to Boży plan ratowania świata przed wojną.
 8. W przyszłą niedzielę I Komunia Święta w naszej parafii. Porządek Mszy świętych będzie zmieniony: w Tyrawie – 7.30, 10.00 – Msza I-Komunijna, 12.00 suma, 16.30, w Hołuczkowie o 7.30, w Rozpuciu o 12.00, w Rakowej – o 9.00.
 9. Już po raz kolejny Sanocka Fundacja Zdrowia pragnie przeprowadzić akcję zbierania środków finansowych na zakup nowego sprzętu i prace remontowe w Szpitalu w Sanoku. W następną niedzielę będzie okazja wspomóc tę akcję. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 • Bardzo prosimy dzieci czy dorosłych, którzy praktykowali jałmużnę wielkopostną, aby przynieśli skarbonki Carias. Na pomoc dla Syrii zebrano 1070 zł. Środki już zostały przekazane.
 • Rozpoczęły się zapisy na oazę wakacyjną. Zachęcamy rodziców, aby umożliwili wziąć dzieciom i młodzieży udział w wakacyjnej oazie. Są trzy terminy turnusów: 27.06 do 13.07; 15-30.07; 4-20.08. Koszt 540 zł ( jedno 500+). Zapisy u księży w parafii.
 1. ( Rakowa): Do ślubu przygotowują się:

– Mateusz Paweł Tadeusza i Józefy Suder,

Ur. 15.01.1994 r. w Lesku, zam.  Manasterzec 22

– Roksana Katarzyna Bok, c. Piotra i Beaty Szaramowiat

Ur. 02.12.1995 w Sanoku, zam. Rakowa 65, zapowiedź 2

 • ( Rozpucie): Do ślubu przygotowują się:

– Mateusz Milczanowski, s. Zdzisława i Grażyny Mateja,

Ur. 09.03.1988 r. w Przemyślu, zam. Roztoka 19,

– Magdalena Duniewicz, c. Zbigniewa i Krystyny Gaber,

Ur. 12.04.1993 r w Sanoku, zam Rozpucie 111, zapowiedź 2

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…Intencje..