1. Dzisiaj V Niedziela okresu zwykłego. W naszej wspólnocie jest to niedziela adoracyjna. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. W poprzednią niedzielę inwestycyjną zebrano na tacę 2432,89 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Na klasztory klauzurowe zebrano kwotę 1059.50 zł. Bóg zapłać.
  3. Jutro wspomnienie św. Agaty. Możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli.
  4. Od czwartku do soboty będziemy się modlitewnie przygotowywać do Nawiedzenia Parafii przez Obraz Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta z nauką będzie o godzinie 17.00. Nauki wygłosi ks. Roman Lorens, proboszcz parafii Jasionów. Zapraszam do udziału w tym przygotowaniu wszystkich Parafian a szczególnie uczniów klasy 8, w związku z bierzmowaniem. W piątek kandydaci do bierzmowania otrzymają poświęcone krzyże a w sobotę odnowią swoje przyrzeczenia abstynenckie.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy w naszej Parafii przeżywać Peregrynację Obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 15.00, ponieważ zostanie ona przesunięta na godzinę 18.00, kiedy przybędzie do naszej parafii Obraz. Na tej Mszy świętej będzie też udzielony sakrament bierzmowania uczniom klasy 8. Zachęcam, aby przyjść po raz drugi na Mszę świętą z racji na to wyjątkowe wydarzenie. Szczegółowy program nawiedzenia zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy rozbieraniu dekoracji świątecznej w dniu wczorajszym. Dziękuję też p. Kazimierzowi Burzyńskiemu za naprawę ogrodzenia plebanii.
  7. Modlitwę różańcową dziś poprowadzi Róża p. Czesławy Wołoszyn a w przyszłą niedzielę Róża p. Janiny Wołoszyn.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W sobotę proszę o posprzątanie kościoła następujące osoby: Zofia Martowicz, Małgorzata Śląska, Ewa Kwolek, Marzena Dudka.
  9. Odczytać intencje na najbliższy tydzień…
  10. Gazety…- zachęcam do czytelnictwa.