1. Składka na inwestycje parafialne z ostatniej niedzieli wyniosła 2020 zł.
 2. Dziś po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 15.45. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od 12.30 do 15.30. Prosimy zapisać na liście pod chórem kto może przyjść w tych godzinach, żeby nie zostawić Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie samego.
 3. Na 15.00 zapraszamy dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Chwilę na adorację a następnie na spotkanie.
 4. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu kolędy nie będzie. Na Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kredy, kadzidła. Kadzidło wraz z kredą oraz węgiel do spalenia będzie można zabrać do domów. Ministranci  będą je rozdawać po  Mszy Świętej. Drobne ofiary składane z tej okazji przesłane zostaną na misje w jakiemuś misjonarzowi, który przyjedzie do Polski. Ofiarę z ubiegłego roku otrzymał ksiądz Jan Sroczyk pracujący na Ukrainie.
 5. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską – odczytać… Msze Święte do piątku włącznie będą tylko rano o godz. 7.00. Kolędę będziemy zaczynać o godz. 15.00. Jeśli kogoś nie było w domu, a chciałby przyjąć księdza po kolędzie, to jest taka możliwość w sobotę – prosimy o indywidualny kontakt.
 6. „Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 11 stycznia (sobota) o godz.17:30 w dolnej Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tyrawie Wołoskiej. Wystąpią: ZESPÓŁ WOKLANO-TANECZNY”TYRAWA WOŁOSKA” WRAZ Z DZIEĆMI,   LUDOWY ZESPÓŁ ŁOPIENKA, ZESPÓŁ KYČARA Z SNINY, THE FREEBORN BROTHERS.”
 7. Gmina Tyrawa Wołoska informuje, że odbiór odpadów komunalnych odbędzie się 31 stycznia w piątek.
 8. Modlitwę różańcową jutro oprowadzi róża Czesława Biłasa, a w następną niedzielę róża p. Marii Sroka.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w sobotę na prosimy następujących parafian: Kazimiera Kaliniak, Katarzyna Biłas, Jan Wołoszyn, Urszula Kaliniak.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – II Niedziela po Bożym Narodzeniu, rok A  2020.01.05

 

 1. Składka na inwestycje parafialne z ostatniej niedzieli wyniosła 2020 zł.
 2. Dziś po sumie koncert kolęd w wykonaniu dzieci.
 3. Dziś po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 15.45.
 4. Na 15.00 zapraszamy dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Chwilę na adorację, a następnie na spotkanie.
 5. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu kolędy nie będzie. Na Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kredy, kadzidła. Kadzidło wraz z kredą oraz węgiel do spalenia będzie można zabrać do domów. Ministranci  będą je rozdawać po  Mszy Świętej. Drobne ofiary składane z tej okazji przesłane zostaną na misje w jakiemuś misjonarzowi, który przyjedzie do Polski. Ofiarę z ubiegłego roku otrzymał ksiądz Jan Sroczyk pracujący na Ukrainie.
 6. W tym tygodniu kontynuujemy kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli kogoś nie było w domu, a chciałby przyjąć księdza po kolędzie, to jest taka możliwość w sobotę – prosimy o indywidualny kontakt.
 7. „Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 11 stycznia (sobota) o godz.17:30 w dolnej Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tyrawie Wołoskiej. Wystąpią: ZESPÓŁ WOKLANO-TANECZNY”TYRAWA WOŁOSKA” WRAZ Z DZIEĆMI,   LUDOWY ZESPÓŁ ŁOPIENKA, ZESPÓŁ KYČARA Z SNINY, THE FREEBORN BROTHERS.”
 8. Gmina Tyrawa Wołoska informuje, że odbiór odpadów komunalnych odbędzie się 31 stycznia w piątek.
 9. Rozpucie: Dziś po Mszy zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci.
 10. Rakowa i Hołuczków: Jutro 6 stycznia  po Mszy św. dzieci przyjadą do z koncertem kolęd.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy…
 12. Odczytać intencje na najbliższy tydzień: