1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu: najpierw odczytamy wypominki, następnie, modlitwy nawiązujące do poświęcenia się Chrystusowi Królowi i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusa „O Jezu Najsłodszy“. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, tzn. Stan łaski uświęcającej i przyjęta Komunia Święta.
 2. Jutro zbiórka ministrantów przygotowująca do odpustu parafialnego o 16.00. Po zbiórce hala sportowa.
 3. W czwartek zapraszamy wszystkich członków bractwa ratowania dusz na modlitwy adorację biblijną, która będzie mieć charakter spotkania formacyjnego, a następnie na Mszę św.
 4. Wczoraj został przywieziony i zamontowany prospekt organowy po remoncie. W oryginalnym kolorze z XVIII wieku. Będziemy pisać projekty, aby pozyskać pieniądze na dalszą część remontu.
 5. Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy Rok liturgiczny pod hasłem: „ Eucharystia daje życie”. Do naszej parafii przyjedzie ks. profesor Stanisława Haręzga i na Mszach dopołudniowych wygłosi kazania na temat czytania Pisma Świętego.
 6. Od następnego poniedziałku rozpoczniemy Msze Święte roratnie o godzinie 6.00, natomiast pierwsza niedzielna Msza Święta pozostaje bez zmian czyli o 7.30.
 7. W następną niedzielę sołtys wsi Tyrawa Wołoska zaprasza po porannej Mszy św. i po sumie na omówienie ważnych tematów związanych budową oczyszczali ścieków. Natomiast wieczorem do GOK-u koncertem patriotycznym przyjedzie zespół SOUL.
 8. Zbliża się Uroczystość św. Mikołaja. U nas Msze św. będą o 7.00 i 17.00. O 17.00 kazanie odpustowe wygłosi ks. Stanisław Kozioł. Jeśli będzie dobra pogoda, to będzie także procesja. W uroczystość św. Mikołaja w naszej parafii nie obowiązuje post uczestników nabożeństwa odpustowego.
 9. Zapowiadamy też wcześniej, że do naszej parafii dotrze św. Mikołaj w niedzielę 8 grudnia i dzieci, które się spodziewają otrzymać prezenty w tym dniu zapraszamy na sumę  – pod koniec Mszy św. pojawi się św. Mikołaj.
 10. Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża Stanisława Krzyżanowskiego .
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy następujących parafian: Anna Marciniuk, Urszula Bolanowska, Andżelika Nitka, Edyta Król.
 12. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:


 Na dojazdy:

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, rok A, 2019.11.24 

 1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu: najpierw odczytamy wypominki, następnie, modlitwy nawiązujące do poświęcenia się Chrystusowi Królowi i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusa „O Jezu Najsłodszy“. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, tzn. Stan łaski uświęcającej i przyjęta Komunia Święta.
 2. W czwartek zapraszamy wszystkich członków bractwa ratowania dusz na modlitwy adorację biblijną, która będzie mieć charakter spotkania formacyjnego, a następnie na Mszę św.
 3. Wczoraj został przywieziony i zamontowany prospekt organowy po remoncie. W oryginalnym kolorze z XVIII wieku. Będziemy pisać projekty, aby pozyskać pieniądze na dalszą część remontu.
 4. Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy Rok liturgiczny pod hasłem: „ Eucharystia daje życie”. Do naszej parafii przyjedzie ks. profesor Stanisława Haręzga i na Mszach dopołudniowych wygłosi kazania na temat czytania Pisma Świętego.
 5. Od następnego poniedziałku rozpoczniemy Msze Święte roratnie o godzinie 6.00, natomiast pierwsza niedzielna Msza Święta pozostaje bez zmian czyli o 7.30.
 6. Zbliża się Uroczystość św. Mikołaja. U nas Msze św. będą o 7.00 i 17.00. O 17.00 kazanie odpustowe wygłosi ks. Stanisław Kozioł. Jeśli będzie dobra pogoda, to będzie także procesja. W uroczystość św. Mikołaja w naszej parafii nie obowiązuje post uczestników nabożeństwa odpustowego.
 7. Zapowiadamy też wcześniej, że do naszej parafii dotrze św. Mikołaj w niedzielę 8 grudnia i dzieci, które się spodziewają otrzymać prezenty w tym dniu zapraszamy na sumę  – pod koniec Mszy św. pojawi się św. Mikołaj.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 9. Intencje…