1. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte tak jak w każdą niedzielę, z tym, że ostatnia Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 14.00, a po niej procesja na cmentarz i wspólne modlitwy za zmarłych. Prosimy w tym dniu strażaków o pomoc w kierowaniu ruchem i wskazanie miejsc parkingowych.
 2. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie zbierana kwesta na utrzymanie cmentarza i dalsze prace porządkowe na cmentarzu.
 3. W Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze Święte będą w następującym porządku: Tyrawa Wołoska –9.00, 17.00; Hołuczków – 9.00 ( po Mszy procesja na cmentarz); Rakowa  i Rozpucie 15.30.
 4. Okazja do spowiedzi w tym tygodniu w Tyrawie w środę i we czwartek godzinę przed Mszą św., czyli od 16.00. Drugi ksiądz będzie wracał z dojazdów i będzie okazja do spowiedzi jeszcze s 15 min przed Mszą w czasie Różańca.
 5. Przypominamy, aby na wypominkach wpisać dzień tygodnia, w którym mają być czytane. Nie wpisanie dnia spowoduje wpisanie na dowolny dzień.
 6. Zachęcamy w listopadzie do zyskiwania odpustów zupełnych i ofiarowania ich za zmarłych. W tym celu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, nawiedzić cmentarz, odmówić jakąkolwiek modlitwę za zmarłych oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach Ojca Świętego. Pamiętajmy, że zyskanie odpustu zupełnego za zmarłych jest o wiele cenniejsze niż kwiaty czy znicze. A złożona jałmużna na jakiś dobry cel też ma większą wartość niż dekoracje na nagrobkach.
 7. We czwartek od 14.00 odwiedzimy chorych i udzielimy Komunii św. z racji I piątku.
 8. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec za zmarłych i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryii.
 9. Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża pani Anny Woźniak.
 10. Dziękujemy za sprawną akcję uprzątnięcie do końca cmentarza 3 osobom z dziesiątka 13.
 11. Strażakom chcemy podziękować za renowację żelaznego krzyża cmentarzu: czyszczenie, spawanie i malowanie.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w najbliższą sobotę przd poranną Mszą św. prosimy następujących parafian: Lucyna Kuzicka, Zofia Kuzicka. Krystyna Kuzicka, Elżbieta Kadłubiec.
 1. Intencje…
 2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Jest też kolejny numer Różańca oraz bezpłatny numer gazety Dobre Nowiny.

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – XXX niedz. zw., rok C, 2019.10.27

 

 1. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte tak jak w każdą niedzielę, z tym, że ostatnia Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 14.00, a po niej procesja na cmentarz i wspólne modlitwy za zmarłych. Prosimy w tym dniu strażaków o pomoc w kierowaniu ruchem i wskazanie miejsc parkingowych.
 2. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie zbierana kwesta na utrzymanie cmentarza i dalsze prace porządkowe na cmentarzu.
 3. W Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze Święte będą w następującym porządku: Tyrawa Wołoska –9.00, 17.00; Hołuczków – 9.00 ( po Mszy procesja na cmentarz), Rakowa  i Rozpucie 15.30.
 4. Okazja do spowiedzi w tym tygodniu:, Rozpucie – poniedziałek 15.30, Hołuczków – środa 15.30, Rakowa –czwartek o 15.30
 5. Przypominamy, aby na wypominkach wpisać dzień tygodnia, w którym mają być czytane. Nie wpisanie dnia spowoduje wpianie na dowolny dzień.
 6. Zachęcamy w listopadzie do zyskiwania odpustów zupełnych i ofiarowania ich za zmarłych. W tym celu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, nawiedzić cmentarz, odmówić jakąkolwiek modlitwę za zmarłych oraz odmówić jakiejkolwiek modlitwę w intencjach Ojca Świętego. Pamiętajmy, że zyskanie odpustu zupełnego za zmarłych jest o wiele cenniejsze niż kwiaty czy znicze. A złożona jałmużna na jakiś dobry cel też ma większą wartość niż dekoracje na nagrobkach.
 7. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz przed Różańcem czyli o godz. 16.00. Drugi ksiądz będzie wracał z dojazdów i będzie okazja do spowiedzi jeszcze s 15 min przed Mszą w czasie Różańca.
 8. We czwartek od 14.00 odwiedzimy chorych i udzielimy Komunii św. z racji I piątku. Jednak tym razem od godz 13.00. Od 16.00 spowiedź w Tyrawie, a następnie nabożeństwo pierwszopiątkowe.  Jednocześnie zachęcamy, aby do spowiedzi przystąpić wcześniej i już od 1 listopada starać się zyskiwać odpusty – to jest skuteczniejsza pomoc dla zmarłych aniżeli lampki, kwiaty, wieńce.
 9. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec za zmarłych i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryii. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w najbliższą sobotę prosimy prosimy następujących parafian: Andrzej Mielnikiewicz, Aneta Kuzio, Brabara Bilańska i Danuta Bilańska.
 10. Intencje…
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego. Jest też kolejny numer Różańca oraz bezpłatny numer gazety Dobre Nowiny.