1. Dziękujemy za sprzątane śniegu.
 2. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Po Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kredy, kadzidła. Kadzidło wraz z kredą oraz węgiel do spalenia będzie można zabrać do domów. Dzieci z  kółka misyjnego będą je rozdawać po  Mszy Świętej. Drobne ofiary składane z tej okazji przesłane zostaną na misje w jakiemuś misjonarzowi, który przyjedzie do Polski- podobnie jak w poprzednim roku.
 4. W piątek 11 stycznia nie będą odbierane śmieci – informacja o odbiorze śmieci zostanie podana później.
 5. W piątek spotkanie oazowe na plebanii – o 16.00 młodsza grupa, po wieczornej Mszy świętej starsza grupa, a wszystkich zapraszamy na Mszę św. o 17.00.
 6. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Plan wizyty wisi w gablocie ( odczytać na ten tydzień). Kolędę będziemy zaczynać o godz. 15.00. Msze Święte do czwartku włącznie będą tylko rano o godz. 7.00. We czwartek kończymy wizytę duszpasterską, ale jeśli są rodziny, których nie było w domu albo z innych przyczyn do wizyty duszpasterskiej nie doszło, to można dać znać i w sobotę od 9.00 do 12.00 zajdziemy jeszcze po kolędzie.
 7. W następną niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia, jednak tradycyjnie kolędy możemy śpiewać i dekoracje bożonarodzeniowe trzymać do 2 lutego.
 8. W następną niedzielę po wieczornej Mszy świętej – spotkanie rodziców i dzieci I Komunijnych.
 9. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi róża p. Stanisławy Biskup.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Renata Nitka, Renata Maliczyszyn, Anna Orłowska-Nitka, Dorota Kuczaj.
 11. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne –Objawienie Pańskie,   2019.01.06

 

 1. Dziś po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Po Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kredy, kadzidła. Kadzidło wraz z kredą oraz węgiel do spalenia będzie można zabrać do domów. Dzieci z  kółka misyjnego będą je rozdawać po  Mszy Świętej. Drobne ofiary składane z tej okazji przesłane zostaną na misje w jakiemuś misjonarzowi, który przyjedzie do Polski- podobnie jak w poprzednim roku.
 3. W piątek 11 stycznia nie będą odbierane śmieci – informacja o odbiorze śmieci zostanie podana później.
 4. W piątek spotkanie oazowe na plebanii – o 16.00 młodsza grupa, po wieczornej Mszy świętej starsza grupa, a wszystkich zapraszamy na Mszę św. o 17.00.
 5. W następną niedzielę Uroczystość Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia, jednak tradycyjnie kolędy możemy śpiewać i dekoracje bożonarodzeniowe trzymać do 2 lutego.
 6. W następną niedzielę po wieczornej Mszy świętej – spotkanie rodziców i dzieci I Komunijnych.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w nadchodzącym tygodniu prosimy…
 8. Odczytać intencje na najbliższy tydzień: