1. W ubiegłym tygodniu na Pomoc Kościołowi na Wschodzie zebrano 656 zł.
 2. Dziękujemy za odśnieżanie śniegu przed roratami.
 3. Z powodu nawału innych obowiązków i prac remontowych w domu żywej szopki nie będzie – nie będzie po prostu czasu ją przygotować.
 4. PZU S.A. zaprasza rolników do uregulowania ubezpieczenia za budynki gospodarcze ze zniżką do końca roku. Można to uczynić jutro w Lewiatanie od 8.00 do 12.00.
 5. We czwartek w naszej parafii spowiedź – grafik spowiedzi wisi w gablocie ( odczytać) i znajduje się w gazetce. Chcemy też poinformować, że spowiedzi w bliższych parafiach naszego dekanatu będą: wtorek: Wujskie 14.00 – 17.00, piątek: Sanok -Olchowce 14.00 – 17.00, sobota: Sanok-Posada – od 9.00 do 17.00.
 6. Msza św. w tym tygodniu tylko rano.
 7. W czwartek po zakończonej spowiedzi ( ok. 17.15) prosimy grupę ubierającą szopkę i choinki, aby przygotować dekoracje Bożonarodzeniowe.
 8. W piątek rano od godziny 8.00 odwiedzimy chorych. Prosimy zgłaszać chorych ( tych, do których nie jeździmy na I piątek miesiąca).
 9. W sobotę rano i w Wigilię okazja do spowiedzi dla przyjeżdzających w ostatniej chwili z delegacji czy zza granicy. My natomiast nie odkładajmy spowiedzi gdzieś na ostatnie dni.
 • W kościele zostały powieszone kotary w drzwiach wejściowych i w zakrystii, aby lepiej chronić ciepło. Bardzo prosimy zamykać drzwi i pilnować, aby kotary były zasłonięte.
 • Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża pani Janiny Wołoszyn.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę rano po roratach do przedświątecznego sprzątania prosimy następujących parafian: Teresa Filik, Helena Maliczyszyn, Maria Sroka, Barbara Rachwalska.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 


Na dojazdy

Ogłoszenia parafialne – III niedziela Adwentu,  rok C, 2018.12.16

 

 1. W ubiegłym tygodniu na Pomoc Kościołowi na Wschodzie zebrano 656 zł.
 2. Z powodu nawału innych obowiązków i prac remontowych w domu żywej szopki nie będzie – nie będzie po prostu czasu ją przygotować.
 3. PZU S.A. zaprasza rolników do uregulowania ubezpieczenia za budynki gospodarcze ze zniżką do końca roku. Można to uczynić jutro w Lewiatanie od 8.00 do 12.00.
 4. We czwartek w naszej parafii spowiedź – grafik spowiedzi wisi w gablocie ( odczytać) i znajduje się w gazetce. Chcemy też poinformować, że spowiedzi w bliższych parafiach naszego dekanatu będą: wtorek: Wujskie 14.00 – 17.00, piątek: Sanok -Olchowce 14.00 – 17.00, sobota: Sanok-Posada – od 9.00 do 17.00.
 5. Msza św. w tym tygodniu tylko rano.
 6. W czwartek po zakończonej spowiedzi ( ok. 17.15) prosimy grupę ubierającą szopkę i choinki, aby przygotować dekoracje Bożonarodzeniowe.
 7. W piątek rano od godziny 8.00 odwiedzimy chorych. Prosimy zgłaszać chorych ( tych, do których nie jeździmy na I piątek miesiąca).
 8. W sobotę rano i w Wigilię okazja do spowiedzi dla przyjeżdzających w ostatniej chwili z delegacji czy zza granicy. My natomiast nie odkładajmy spowiedzi gdzieś na ostatnie dni.
 9. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…