1. Dziś o 14.30 początek nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy.
 2. W poniedziałek spotkanie ministrantów o 16.00, a po nabożeństwach – hala sportowa.
 3. We wtorek spotkanie maryjek o 16.00.
 4. We czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte tak jak w każdą niedzielę, z tym, że ostatnia Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 14.00, a po niej procesja na cmentarz i wspólne modlitwy za zmarłych. Prosimy w tym dniu strażaków o pomoc w kierowaniu ruchem i wskazanie miejsc parkingowych.
 5. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie zbierana kwesta na utrzymanie cmentarza i dalsze prace porządkowe na cmentarzu.
 6. W Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze Święte będą w następującym porządku: Tyrawa Wołoska –9.00, 17.00; Rakowa  i Hołuczków – 15.45 ( aby można było zdążyć z pracy), Rozpucie – 17.00.
 7. Spowiedź I-piątkową zaplanujmy wcześniej, bo w piątek w Tyrawie po południu nie będzie czasu na spowiedź.
 8. Przypominamy, aby na wypominkach wpisać dzień tygodnia, w którym mają być czytane. W dni powszednie wypominki czytać będziemy codziennie po Mszy świętej (odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i litanię za zmarłych oraz różne modlitwy). W niedzielę odczytamy tylko imiona zmarłych po każdej Mszy s krótką modlitwą. Natomiast modlitwy za wszystkich zmarłych wymienianych w niedzielę o godz. 16.10
 9. Zachęcamy w listopadzie do zyskiwania odpustów zupełnych i ofiarowania ich za zmarłych. W tym celu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, nawiedzić cmentarz, odmówić jakąkolwiek modlitwę za zmarłych oraz odmówić jakiejkolwiek modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
 10. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz przed Mszą św. Jeden ksiądz będzie spowiadał także w czasie Różańca i Mszy Świętej.
 11. W piątek od odwiedzimy chorych. Jednak tym razem od godz 13.00.
 12. Zachęcamy, aby do spowiedzi przystąpić wcześniej i już od 1 listopada starać się zyskiwać odpusty – to jest skuteczniejsza pomoc dla zmarłych aniżeli lampki, kwiaty, wieńce.
 13. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec za zmarłych i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 14. Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża pani Janiny Krzyżanowskiej.
 15. Dziękujemy za sprawną akcję grabienia liści i obcinania konarów parafianom znad rzeki, z dziesiątka 3. A p. Dendurze dodatkowo za usłużenie ciągnikiem.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w najbliższą sobotę prosimy prosimy następujących parafian: Andrzej Mielnikiewicz, Aneta Kuzio, Barabara Bilańska i Danuta Bilańska.
 1. Intencje…

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – XXX niedz. zw., rok B, 2018.10.28

 

 1. Dziś o 14.30 początek nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy.
 2. We czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte tak jak w każdą niedzielę, z tym, że ostatnia Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 14.00, a po niej procesja na cmentarz i wspólne modlitwy za zmarłych. Prosimy w tym dniu strażaków o pomoc w kierowaniu ruchem i wskazanie miejsc parkingowych.
 3. W Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie zbierana kwesta na utrzymanie cmentarza i dalsze prace porządkowe na cmentarzu.
 4. W Dzień Wspomnienia Wszyskich Wiernych Zmarłych Msze Święte będą w następującym porządku: Tyrawa Wołoska –9.00, 17.00; Rakowa  i Hołuczków – 15.45 ( aby można było zdążyć z pracy), Rozpucie – 17.00.
 5. Przypominamy, aby na wypominkach wpisać dzień tygodnia, w którym mają być czytane. W dni powszednie wypominki czytać będziemy codziennie po Mszy świętej (odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i litanię za zmarłych oraz różne modlitwy). W niedzielę odczytamy tylko imiona zmarłych po każdej Mszy s krótką modlitwą. Natomiast modlitwy wszystkich zmarłych wymienianych w niedzielę o godz. 16.10
 6. Zachęcamy w listopadzie do zyskiwania odpustów zupełnych i ofiarowania ich za zmarłych. W tym celu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, nawiedzić cmentarz, odmówić jakąkolwiek modlitwę za zmarłych oraz odmówić jakiejkolwiek modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
 7. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz przed Mszą św. Jeden ksiądz będzie spowiadał także w czasie Różańca.
 8. W piątek od odwiedzimy chorych. Jednak tym razem od godz 13.00. Zachęcamy, aby do spowiedzi przystąpić wcześniej i już od 1 listopada starać się zyskiwać odpusty – to jest skuteczniejsza pomoc dla zmarłych aniżeli lampki, kwiaty, wieńce.
 9. W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec za zmarłych i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w najbliższą sobotę prosimy prosimy następujących parafian: Andrzej Mielnikiewicz, Aneta Kuzio, Brabara Bilańska i Danuta Bilańska.
 • Jest mały Gość Niedzielny dla dzieci.
 • Intencje…