1. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Jeszcze raz zapraszamy nowe osoby do Róż Różańcowych, zwłaszcza mężczyzn.
 2. Ksiądz misjonarz Marek z Belgoradu dziękuje za wsparcie finansowe w wysokości 1650 zł. W ostatnią niedziele zebrano 2145- zł na spłatę długu z budowy
 3. Przypominamy o planowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do jarosławskiej kolegiaty 13 października. Wyjazd w sobotę o 7.00, powrót między 18.0 a 19.00.
 4. W następną niedzielę nowo otwarty Dom Dziennego Pobytu w Rakowej zaprasza na dzień otwarty – w godzinach od 9.00 do 14.00 będzie można zwiedzić obiekt przeznaczony dla miejscowych seniorów, a także zapoznać się z prowadzoną tam działalnością. Po Mszy św. o godz. 9.00 będzie miało miejsce poświęcenie obiektu.
 5. W przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzony jest tak zwany Dzień papieski, jednak ze względu na przyjazd do naszej parafii ks. Jakuba Kruczka, dzień ten przenosimy o tydzień. Ks. Jakub przybliży nam ważną sprawę ratowania ludzi przed potępieniem wiecznym.
 6. Wkrótce zostaną opracowane zasady korzystania z kaplicy przedpogrzebowej. Jednak już tak wstępnie można powiedzieć, że klucz do kaplicy będzie otrzymywać rodzina zmarłej osoby, a pieczę nad kaplicą będzie sprawować jedna lub kilka osób. Można też zgłosić w tym tygodniu uwagi co do funkcjonowania kaplicy.
 7. Planowany kurs przedmałżeński zostanie przeniesiony o tydzień, czyli na ostatnią niedzielę miesiąca, ze względu na wybory samorządowe. Zachęcamy też do zapoznania się z kandydatami i organizowanymi spotkaniami przedwyborczymi, aby decyzja wyboru była bardziej dojrzała.
 8. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi  Róża pani Janiny Wołoszyn .
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Anna Marciniuk, Edyta Król, Andżelika Nitka, Danuta Bilańska.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

 

Na dojazdy:   Ogłoszenia parafialne – XXVII niedziela zwykła, rok B, 2018.10.07

 

 1. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych. Jeszcze raz zapraszamy nowe osoby do Róż Różańcowych, zwłaszcza mężczyzn.
 2. Ksiądz misjonarz Marek z Belgoradu dziękuje za wsparcie finansowe w wysokości 1650 zł. W ostatnią niedziele zebrano 2145- zł na spłatę długu z budowy
 3. Przypominamy o planowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do jarosławskiej kolegiaty 13 października. Wyjazd w sobotę o 7.00, powrót między 18.0 a 19.00.
 4. W następną niedzielę nowo otwarty Dom Dziennego Pobytu w Rakowej zaprasza na dzień otwarty – w godzinach od 9.00 do 14.00 będzie można zwiedzić obiekt przeznaczony dla miejscowych seniorów, a także zapoznać się z prowadzoną tam działalnością. Po Mszy św. o godz. 9.00 będzie miało miejsce poświęcenie obiektu.
 5. W przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzony jest tak zwany Dzień papieski, jednak ze względu na przyjazd do naszej parafii ks. Jakuba Kruczka, dzień ten przenosimy o tydzień. Ks. Jakub przybliży nam ważną sprawę ratowania ludzi przed potępieniem wiecznym.
 6. Wkrótce zostaną opracowane zasady korzystania z kaplicy przedpogrzebowej. Jednak już tak wstępnie można powiedzieć, że klucz do kaplicy będzie otrzymywać rodzina zmarłej osoby, a pieczę nad kaplicą będzie sprawować jedna lub kilka osób. Można też zgłosić w tym tygodniu uwagi co do funkcjonowania kaplicy.
 7. Planowany kurs przedmałżeński zostanie przeniesiony o tydzień, czyli na ostatnią niedzielę miesiąca, ze względu na wybory samorządowe. Zachęcamy też do zapoznania się z kandydatami i organizowanymi spotkaniami przedwyborczymi, aby decyzja wyboru była bardziej dojrzała.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy…
 9. Odczytać intencje na najbliższy tydzień: