1. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Jeszcze raz zapraszamy nowe osoby do Róż Różańcowych, zwłaszcza mężczyzn.
 2. Dziś składka przeznaczona jest na spłatę długu z budowy. Dziękujemy za wpłaty na konto indywidualnie. Zachęcamy do włączenia się tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli finansowo w budowie kaplicy przedpogrzebowej.
 3. Również dziś na 17.30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I-Komunijnymi na rozdanie różańców.
 4. Od jutra rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W Tyrawie różaniec będziemy odmawiać przed sumą i o 16.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Natomiast w tygodniu – o 17.30, a następnie o 18.00 będzie Msza Święta. Plansze do odmawiania różańca zostaną rozdane na pierwszym różańcu – zapraszamy do zbierania symbolicznych naklejek za uczestnictwo.
 5. W czwartek z racji Mszy św. w Rakowej – wystawienie Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o 17.15
 6. W I piątek miesiąca ks. proboszcz odwiedzi chorych: miedzy 14.00 a Tyrawa Górna, Hołuczków i Rakowa; 15.00 do 16.00 Sadziska, Miedzykoty i na koniec Rozpucie.
 7. I sobotę miesiąca Msza św. o godz. 16.00, a następnie ostatnia w tym roku procesja różańcowa w kierunku Sadzisk. Prosimy strażaków, aby nam zabezpieczyli przejście częścią głównej drogi.
 8. Dziękujemy 7 osobom z Rozpucia Górnego za porządki koło dzwonnicy, a p. Eugeniuszowi Biskupowi za pracę ciągnikiem. Zostało nam jeszcze posadzić drzewka w tygodniu.
 9. 13 października planowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do jarosławskiej kolegiaty. Organizatorzy szczególnie zapraszają jubilatów oraz małżonków świętujących inne ważne rocznice rodzinne. Proboszcz zaprasza szczególnie rodziny, które wciągu ostatnich 5 lat miały dzieci u I Komunii Świętej. Prosimy o zapisy w tym tygodniu Pielgrzymka jest także okazją do odnowienia i umocnienia miłości tych par, które przeżywają na swojej drodze życiowej różne trudności, cierpienia, choroby, konflikty czy kryzysy. Dla dzieci przygotowane są ciekawe zajęcia, gry i zabawy w świetlicy przy parafii. Mogą na czas nabożeństwa i prelekcji pozostać pod czujną i troskliwą opieką wolontariuszy. W programie towarzyszącym wizyta w sanktuarium w Tuligłowach, zwiedzanie trasy podziemnej z multimedialnymi atrakcjami dla dzieci, wizyta w parafii w Rokietnicy ( u ks. Jacka) i inne. Koszt przejazdu– 40 zł od małżeństwa lub 50 zł od rodziny. Wyjazd o 7.00, powrót ok.19.00.
 • Msze św. za wczorajszych pielgrzymów do Kalwarii Pacławskiej – o opiekę Boże błogosławieństwo – będą odprawione: 29.10.2018. godz.18.00, 30.10.10.2018 o godz.18.00 i 23.12.2018 r/ o godz 11.30.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Czesławy Wołoszyn .
 • Do ślubu przygotowują się ( na sumie):

– Krzysztof Szul, zam. Rozpucie

– Anna Szul, zam. Rozpucie, zapowiedź 3

 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Karolina Skalska, Helena Szybiak, Joanna Szylak, Barbara Szylak
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

Na dojazdy:   Ogłoszenia parafialne – XXVI niedziela zwykła, rok B, 2018.09.30

 

 1. Dziś po Mszy zmiana tajemnic różańcowych. Jeszcze raz zapraszamy nowe osoby do Róż Różańcowych, zwłaszcza mężczyzn.
 2. Dziś składka przeznaczona jest na spłatę długu z budowy. Dziękujemy za wpłaty na konto indywidualnie. Zachęcamy do włączenia się tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli finansowo w budowie kaplicy przedpogrzebowej.
 3. Również dziś na 17.30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I-Komunijnymi na rozdanie różańców.
 4. Od jutra rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W Tyrawie różaniec będziemy odmawiać przed sumą i o 16.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Natomiast w tygodniu – o 17.30, a następnie o 18.00 będzie Msza Święta. Plansze do odmawiania różańca zostaną rozdane na pierwszym różańcu – zapraszamy do zbierania symbolicznych naklejek za uczestnictwo. Zachęcamy do odmawiania Różańca w Rakowej, Rozpuciu i w Hołuczkowie.
 5. W I piątek miesiąca ks. proboszcz odwiedzi chorych: miedzy 14.00 a Tyrawa Górna, Hołuczków i Rakowa; 15.00 do 16.00 Sadziska, Miedzykoty i na koniec Rozpucie.
 6. I sobotę miesiąca Msza św. o godz. 16.00, a następnie ostatnia w tym roku procesja różańcowa w kierunku Sadzisk. Prosimy strażaków, aby nam zabezpieczyli przejście częścią głównej drogi.
 7. Dziękujemy 7 osobom z Rozpucia Górnego za porządki koło dzwonnicy, a p. Eugeniuszowi Biskupowi za pracę ciągnikiem. Zostało nam jeszcze posadzić drzewka w tygodniu.
 8. 13 października planowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do jarosławskiej kolegiaty. Organizatorzy szczególnie zapraszają jubilatów oraz małżonków świętujących inne ważne rocznice rodzinne. Proboszcz zaprasza szczególnie rodziny, które wciągu ostatnich 5 lat miały dzieci u I Komunii Świętej. Prosimy o zapisy w tym tygodniu Pielgrzymka jest także okazją do odnowienia i umocnienia miłości tych par, które przeżywają na swojej drodze życiowej różne trudności, cierpienia, choroby, konflikty czy kryzysy. Dla dzieci przygotowane są ciekawe zajęcia, gry i zabawy w świetlicy przy parafii. Mogą na czas nabożeństwa i prelekcji pozostać pod czujną i troskliwą opieką wolontariuszy. W programie towarzyszącym wizyta w sanktuarium w Tuligłowach, zwiedzanie trasy podziemnej z multimedialnymi atrakcjami dla dzieci, wizyta w parafii w Rokietnicy ( u ks. Jacka) i inne. Koszt przejazdu– 40 zł od małżeństwa lub 50 zł od rodziny. Wyjazd o 7.00, powrót ok.19.00.
 9. Msze św. za wczorajszych pielgrzymów do Kalwarii Pacławskiej – o opiekę Boże błogosławieństwo – będą odprawione: 29.10.2018. godz.18.00, 30.10.10.2018 o godz.18.00 i 23.12.2018 r/ o godz 11.30.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy…
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień: