1. Na Diecezjalne Radio Fara w ubiegła niedzielę zebrano tylko 178 zł. Ale dołożymy 100 zł z parafialnych, ponieważ nie było wcześniejszego ogłoszenia, a tak małą sumę wstyd przekazywać.
 2. We wtorek o 17.00 spotkanie Maryjek, a w środę o 17.00 spotkanie Ministrantów.
 3. Nie udało się wczoraj zagospodarować terenu koło dzwonnicy i zrobić porządku po ścince drzewa, dlatego prosimy w następna sobotę, o ile będzie pogoda, 54, czyli ostatni dziesiątek z Rozpucia Górnego ( od Rudzik Józef po Burzyński Edward)
 4. Zmienił się o tydzień termin i koszt pielgrzymki do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, potwierdzenie wyjazdu oraz wpłatę zaliczki.
 5. W sobotę 29 września planowana jest pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Na daną chwilę jest jeszcze 2 miejsca, chyba, że będzie jeszcze wiele zgłoszeń, rozpatrzymy możliwość zamówienia większego autobusu. Wyjazd o godz. 8.30, cena 20 zł.
 6. W czwartek koło budynku gminy, od godz.10.00 szczepienie psów i kotów.
 7. W sobotę Święto Świętych Archaniołów: Machała Gabriela i Rafała.
 8. 13 października planowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do jarosławskiej kolegiaty. Oprócz spotkania dla rodzin, Mszy św. i poczęstunku przewidziany jest bogaty program towarzyszący – zwiedzanie trasy podziemnej z wirtualną podróżą do przeszłości, wizyta w sanktuarium w Tuligłowach, wizyta w parafii w Rokietnicy ( u ks. Jacka) i inne. Szczegóły w następną niedzielę. Zapraszamy szczególnie rodziny, które wciągu ostatnich 5 lat miały dzieci u I Komunii Świętej. Zróbmy sobie taki rodzinny dzień. Przewidywany koszt przejazdu– 40 zł od małżeństwa lub 50 zł od rodziny.
 9. Dziękujemy za wpłaty na konto w wysokości 520 zł na poświęconą kaplicę ( w celu wyrównania długu). W rozliczenie wkradła się pomyłka – zakup chłodni należy traktować oddzielnie, a nie jako koszt budowy.
 • W następną niedzielę składka przeznaczona jest na spłatę długu z budowy. Szczegółowe rozliczenie zostanie przedstawione pod koniec roku – po częściowej spłacie długu i wyrównaniu wszystkich rachunków.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pana Stanisława Krzyżanowskiego .
 • Do ślubu przygotowują się ( na sumie):

– Krzysztof Szul, zam. Rozpucie

– Anna Szul, zam. Rozpucie, zapowiedź 2

 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Bogusława Kuzicka, Bożena Jarocka, Małgorzata Wołoszyn, Dorota Biłas.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

Na dojazdy:   Ogłoszenia parafialne – XXIV niedziela zwykła, rok B, 2018.09.23

 

 1. Na Diecezjalne Radio Fara w ubiegła niedzielę zebrano tylko 178 zł. Ale dołożymy 10 zł z parafialnych, ponieważ nie było wcześniejszego ogłoszenia, a tak małą sumę wstyd przekazywać.
 2. Rozpucie: Nie udało się wczoraj zagospodarować terenu koło dzwonnicy i zrobić porządku po ścince drzewa, dlatego prosimy w następna sobotę, o ile będzie pogoda, 54, czyli ostatni dziesiątek z Rozpucia Górnego ( od Rudzik Józef po Burzyński Edward)
 3. Zmienił się o tydzień termin i koszt pielgrzymki do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, potwierdzenie wyjazdu oraz wpłatę zaliczki.
 4. W sobotę 29 września planowana jest pielgrzymka Róż Różańcowych do Kalwarii Pacławskiej. Na daną chwilę jest jeszcze 2 miejsca, chyba, że będzie jeszcze wiele zgłoszeń, rozpatrzymy możliwość zamówienia większego autobusu. Wyjazd o godz. 8.30, cena 20 zł. Bus pojedzie od strony Rakowej.
 5. W czwartek koło budynku gminy, od godz.10.00 szczepienie psów i kotów.
 6. W sobotę Święto Świętych Archaniołów: Machała Gabriela i Rafała.
 7. 13 października planowana jest pielgrzymka małżeństw i rodzin do jarosławskiej kolegiaty. Oprócz spotkania dla rodzin, Mszy św. i poczęstunku przewidziany jest bogaty program towarzyszący – zwiedzanie trasy podziemnej z wirtualną podróżą do przeszłości, wizyta w sanktuarium w Tuligłowach, wizyta w parafii w Rokietnicy ( u ks. Jacka) i inne. Szczegóły w następną niedzielę. Zapraszamy szczególnie rodziny, które wciągu ostatnich 5 lat miały dzieci u I Komunii Świętej. Zróbmy sobie taki rodzinny dzień. Przewidywany koszt przejazdu– 40 zł od małżeństwa lub 50 zł od rodziny.
 8. Dziękujemy za wpłaty w tym tygodniu na konto w wysokości 520 zł na poświęconą kaplicę ( w celu wyrównania długu). W rozliczenie wkradła się pomyłka – zakup chłodni należy traktować oddzielnie, a nie jako koszt budowy.
 9. W następną niedzielę składka przeznaczona jest na spłatę długu z budowy. Szczegółowe rozliczenie zostanie przedstawione pod koniec roku – po częściowej spłacie długu i wyrównaniu wszystkich rachunków.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy…
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień: