Termin: 18.02.2019- 24.02.2019
Cena  3 090 zł +150$

Dzień 1
Przyjazd na lotnisko w Rzeszowie o godz. 4:10. Odprawy, przelot do Tel-Awiwu. Później podróż przez Pustynię Judzką nad Jordan do miejsca chrztu Pana Jezusa – uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.
Potem lunch, a na koniec odpoczynek nad Morzem Martwym – możliwość zdrowotnych kąpieli. Przejazd do hotelu w Betlejem, kolacja, nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Jerozolimy, wjazd na Górę Oliwną na Miejsce Wniebowstąpienia, potem nawiedzenie kościołów Pater Noster oraz Dominus Flevit (z drogi wspaniałe widoki na Starą Jerozolimę). U stóp wzgórza nawiedzenie Grobu Matki Bożej. Następnie Grota Zdrady, Ogród Oliwny (czas na modlitwę). Po południu przejście Drogą Krzyżową do bazyliki Zmartwychwstania. W ciągu dnia Msza św. Powrót do Betlejem, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie i ponowny wyjazd do Jerozolimy: panorama Wzgórza
Świątynnego, Ściana Płaczu – najświętsze miejsce dla Żydów. Przejście wzdłuż murów starej Jerozolimy na Syjon: Wieczernik, Bazylika Zaśnięcia Matki Bożej. Przejście do starej części Jerozolimy. Druga wizyta w Bazylice Zmartwychwstania. Wejście na Golgotę, podejście do Grobu Pańskiego. W ciągu dnia Eucharystia. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd nad Jezioro Galilejskie – przyjazd do Kafarnaum, zwiedzanie Tabghy, gdzie nad samym brzegiem znajduje się Kościół Prymatu św. Piotra. Następnie wjazd na Górę Błogosławieństw, dalej rejs po Jeziorze Genezaret i obiad z rybą św. Piotra. W ciągu dnia Msza św. w Galilei. Przejazd do hotelu w Galilei, kolacja, nocleg.

Dzień 5
Wczesne śniadanie, zwiedzanie Nazaretu: Bazyliki Zwiastowania, kościół św. Józefa (Msza św.). Potem wjazd na Górę Tabor – miejsce
Przemienienia Pańskiego. Przejazd do Kany Galilejskiej – uroczyste
odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w miejscu pierwszego cudu
Chrystusa. Na koniec wizyta w Hajfie – Góra Karmel. Przejazd do hotelu w Betlejem, kolacja, nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do centrum Betlejem, zwiedzanie: Bazylika
Narodzenia, kościół św. Katarzyny, Plac Żłóbka. Przejazd na Pola
Pasterzy, Msza św. w Betlejem. Kolacja i nocleg.

Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Jafy, malowniczo położonej nad brzegiem Morza Śródziemnego z fantastycznymi widokami na Tel Awiw, nawiedzenie kościoła św. Piotra, dom Szymona Garbarza. Nawiedzenie Ain Karem – ojczyzny św. Jana Chrzciciela, Msza św, kościół Nawiedzenia. Później Parlament Izraelski i symbol kraju – Menora.
W godzinach wieczornych transfer na lotnisko, odprawy i przelot do
Polski. Lądowanie w Rzeszowie o 23:40. Zakończenie pielgrzymki do
Izraela i Palestyny.

Cena pielgrzymki do Ziemi Świętej zawiera:
przelot Rzeszów – Tel-Awiw – Rzeszów z bagażem podręcznym (55x40x23
cm, max. 8 kg i druga sztuka 40x35x12 cm),
przejazdy w Izraelu i Palestynie klimatyzowanym autobusem,
6 noclegów w hotelach *** w pokojach 2/3-osobowych z łazienkami,
6 śniadań, 2 obiady (w tym jeden z rybą św. Piotra) i 6 kolacji,
rejs po jeziorze Genezaret,
opiekę duchową oraz Msze św.,
opiekę pilota,
ubezpieczenie (KL 30 000 euro, NNW 15 000 zł).