1. Dziś po wieczornej Mszy św., ok. 17.30 , zapraszamy rodziców dzieci klas III na spotkanie organizacyjne dotycząca I Komunii św.
 2. W poniedziałek o 17.00 spotkanie ministrantów, we wtorek o 17.00 spotkanie maryjek.
 3. Dziękujemy parafianom z 9 domów za pomoc przy porządkowaniu kaplicy pogrzebowej i obejścia. Zostało jeszcze umyć posadzki, okna i drzwi przed odbiorem konserwatorskim, który będzie miła miejsce w środę. Dlatego prosimy jeszcze na poniedziałek na 17.00 mieszkańców Tyrawy Górnej z dziesiątka 53 – od Nitka Józef do Sroka Maria.
 4. Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. W kursie może brać udział młodzież od 16 roku życia, czyli po ukończeniu gimnazjum (także spoza naszej parafii). Kurs będzie się odbywał raz w tygodniu. Zaświadczenie z kursu jest ważne bezterminowo. W kursie mogą brać udział osoby, które nie mają narzeczonych i nie planują  w najbliższym czasie zawierać sakramentu małżeństwa. Szczegóły i zapisy – od następnej niedzieli.
 5. W sobotę do godz. 9.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Środki przeznaczone z odzysku surowców przeznaczone będą na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce i budowy szkoły na Sawannie w Kenii. Szczegółowe informacje na temat akcji oraz podziękowanie za ubiegłoroczną akcję znajduje się na tablicy ogłoszeń. Elektrośmieci możemy składać na dolnym parkingu koło kościoła.
 6. W następną niedzielę po sumie dokona się poświęcenie kaplicy przedpogrzebowej i zakrystii. Zapraszamy wszystkich na ten obrzęd na godz.12.30. Poświęcenia dokona ks. Dziekan Piotr Buk. Na tablicy wisi lista osób, które w sposób szczególny zasłużyły się przy budowie (wpłata ponad 1000 zł lub bezpłatna praca fizyczna przekraczająca 5 dni roboczych, albo praca z dokumentacją budowlaną lub inna). Osoby te otrzymają specjalne podziękowania i są zaproszone na obiad na plebanię. Po sumie do 19.00 można sobie będzie przyjechać i pooglądać kaplicę.
 7. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi  Róża pani Stanisławy Biskup.
 8. Do ślubu przygotowują się:

– Damian Edward Biłas, zam. Tyrawa Wołoska

– Paulina Dziewierz, zam. Busko-Zdrój, zapowiedź 3

– Paweł Krzysztof Wołoszyn, zam. Tyrawa Wołoska

– Anita Maria Kulik, zam. Ustrzyki Dolne, zapowiedź 3

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu, ale w piątek przed lub po Mszy św. prosimy następujących parafian: Małgorzata Biłas, Lucyna Kuzicka, Zofia Kuzicka, Krystyna Kuzicka.
 • Są kolejne numery Różańca, prosimy je odebrać.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – XXIII niedziela zwykła, rok B, 2018.09.09

 

 1. Dziś po wieczornej Mszy św., ok. 17.30 , zapraszamy rodziców dzieci klas III na spotkanie organizacyjne dotycząca I Komunii św.
 2. Dziękujemy parafianom z 9 domów za pomoc przy porządkowaniu kaplicy pogrzebowej i obejścia. Zostało jeszcze umyć posadzki, okna i drzwi przed odbiorem konserwatorskim, który będzie miła miejsce w środę. Dlatego prosimy jeszcze na poniedziałek na 17.00 mieszkańców Tyrawy Górnej z dziesiątka 53 – od Nitka Józef do Sroka Maria.
 3. Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. W kursie może brać udział młodzież od 16 roku życia, czyli po ukończeniu gimnazjum (także spoza naszej parafii). Kurs będzie się odbywał raz w tygodniu. Zaświadczenie z kursu jest ważne bezterminowo. W kursie mogą brać udział osoby, które nie mają narzeczonych i nie planują  w najbliższym czasie zawierać sakramentu małżeństwa. Szczegóły i zapisy – od następnej niedzieli.
 4. W sobotę do godz. 9.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Środki przeznaczone z odzysku surowców przeznaczone będą na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce i budowy szkoły na Sawannie w Kenii. Szczegółowe informacje na temat akcji oraz podziękowanie za ubiegłoroczną akcję znajduje się na tablicy ogłoszeń. Elektrośmieci możemy składać na dolnym parkingu koło kościoła.
 5. W następną niedzielę po sumie dokona się poświęcenie kaplicy przedpogrzebowej i zakrystii. Zapraszamy wszystkich na ten obrzęd na godz.12.30. Poświęcenia dokona ks. Dziekan Piotr Buk. Na tablicy wisi lista osób, które w sposób szczególny zasłużyły się przy budowie (wpłata ponad 1000 zł lub bezpłatna praca fizyczna przekraczająca 5 dni roboczych, albo praca z dokumentacją budowlaną lub inna). Osoby te otrzymają specjalne podziękowania i są zaproszone na obiad na plebanię. Po sumie do 19.00 można sobie będzie przyjechać i pooglądać kaplicę.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy…
 7. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 1. Dziś po wieczornej Mszy św., ok. 17.30 , zapraszamy rodziców dzieci klas III na spotkanie organizacyjne dotycząca I Komunii św.
 2. W poniedziałek o 17.00 spotkanie ministrantów, we wtorek o 17.00 spotkanie maryjek.
 3. Dziękujemy parafianom z 9 domów za pomoc przy porządkowaniu kaplicy pogrzebowej i obejścia. Zostało jeszcze umyć posadzki, okna i drzwi przed odbiorem konserwatorskim, który będzie miła miejsce w środę. Dlatego prosimy jeszcze na poniedziałek na 17.00 mieszkańców Tyrawy Górnej z dziesiątka 53 – od Nitka Józef do Sroka Maria.
 4. Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. W kursie może brać udział młodzież od 16 roku życia, czyli po ukończeniu gimnazjum (także spoza naszej parafii). Kurs będzie się odbywał raz w tygodniu. Zaświadczenie z kursu jest ważne bezterminowo. W kursie mogą brać udział osoby, które nie mają narzeczonych i nie planują  w najbliższym czasie zawierać sakramentu małżeństwa. Szczegóły i zapisy – od następnej niedzieli.
 5. W sobotę do godz. 9.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Środki przeznaczone z odzysku surowców przeznaczone będą na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce i budowy szkoły na Sawannie w Kenii. Szczegółowe informacje na temat akcji oraz podziękowanie za ubiegłoroczną akcję znajduje się na tablicy ogłoszeń. Elektrośmieci możemy składać na dolnym parkingu koło kościoła.
 6. W następną niedzielę po sumie dokona się poświęcenie kaplicy przedpogrzebowej i zakrystii. Zapraszamy wszystkich na ten obrzęd na godz.12.30. Poświęcenia dokona ks. Dziekan Piotr Buk. Na tablicy wisi lista osób, które w sposób szczególny zasłużyły się przy budowie (wpłata ponad 1000 zł lub bezpłatna praca fizyczna przekraczająca 5 dni roboczych, albo praca z dokumentacją budowlaną lub inna). Osoby te otrzymają specjalne podziękowania i są zaproszone na obiad na plebanię. Po sumie do 19.00 można sobie będzie przyjechać i pooglądać kaplicę.
 7. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi  Róża pani Stanisławy Biskup.
 8. Do ślubu przygotowują się:

– Damian Edward Biłas, zam. Tyrawa Wołoska

– Paulina Dziewierz, zam. Busko-Zdrój, zapowiedź 3

– Paweł Krzysztof Wołoszyn, zam. Tyrawa Wołoska

– Anita Maria Kulik, zam. Ustrzyki Dolne, zapowiedź 3

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu, ale w piątek przed lub po Mszy św. prosimy następujących parafian: Małgorzata Biłas, Lucyna Kuzicka, Zofia Kuzicka, Krystyna Kuzicka.
 • Są kolejne numery Różańca, prosimy je odebrać.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – XXIII niedziela zwykła, rok B, 2018.09.09

 

 1. Dziś po wieczornej Mszy św., ok. 17.30 , zapraszamy rodziców dzieci klas III na spotkanie organizacyjne dotycząca I Komunii św.
 2. Dziękujemy parafianom z 9 domów za pomoc przy porządkowaniu kaplicy pogrzebowej i obejścia. Zostało jeszcze umyć posadzki, okna i drzwi przed odbiorem konserwatorskim, który będzie miła miejsce w środę. Dlatego prosimy jeszcze na poniedziałek na 17.00 mieszkańców Tyrawy Górnej z dziesiątka 53 – od Nitka Józef do Sroka Maria.
 3. Od połowy października planowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. W kursie może brać udział młodzież od 16 roku życia, czyli po ukończeniu gimnazjum (także spoza naszej parafii). Kurs będzie się odbywał raz w tygodniu. Zaświadczenie z kursu jest ważne bezterminowo. W kursie mogą brać udział osoby, które nie mają narzeczonych i nie planują  w najbliższym czasie zawierać sakramentu małżeństwa. Szczegóły i zapisy – od następnej niedzieli.
 4. W sobotę do godz. 9.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Środki przeznaczone z odzysku surowców przeznaczone będą na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce i budowy szkoły na Sawannie w Kenii. Szczegółowe informacje na temat akcji oraz podziękowanie za ubiegłoroczną akcję znajduje się na tablicy ogłoszeń. Elektrośmieci możemy składać na dolnym parkingu koło kościoła.
 5. W następną niedzielę po sumie dokona się poświęcenie kaplicy przedpogrzebowej i zakrystii. Zapraszamy wszystkich na ten obrzęd na godz.12.30. Poświęcenia dokona ks. Dziekan Piotr Buk. Na tablicy wisi lista osób, które w sposób szczególny zasłużyły się przy budowie (wpłata ponad 1000 zł lub bezpłatna praca fizyczna przekraczająca 5 dni roboczych, albo praca z dokumentacją budowlaną lub inna). Osoby te otrzymają specjalne podziękowania i są zaproszone na obiad na plebanię. Po sumie do 19.00 można sobie będzie przyjechać i pooglądać kaplicę.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w tym tygodniu prosimy…
 7. Odczytać intencje na najbliższy tydzień: