1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
 2. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Przyszły 3 zaprenumerowane numery Różańca. Prosimy przedstawicieli Róż o ich odebranie w zakrystii.
 3. Od jutra przez czas wakacji Msze św. w tygodniu o godz. 19.00, tylko jutro będzie Msza o 18.00 z racji odpustu w Zagórzu.
 4. W środę 4 lipca 2018 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 65 na parkingu przy Urzędzie Gminy.
 5. Dziękujemy mężczyznom z 20 dziesiątka za wykoszenie reszty trawy na cmentarzu. I wykoszenie trawy koło dzwonnicy.
 6. W tym tygodni I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 7. W piątek od 14.00 jeden ksiądz odwiedzi chorych. Miedzy 14.00 a 15.00 – Rozpucie, Sadziska i Międzykoty, po godzinie 15.00 Tyrawa Górna Hołuczków i Rakowa.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca z racji nabożeństwa fatimskiego Msza będzie o godzinę wcześniej czyli o 18.00, następnie wyruszymy z procesją różańcową w kierunku Rakowej.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w najbliższą sobotę prosimy następujących parafian: Edyta Biłas, Zdzisława Kuzicka, Bernadeta Duszczyńska, Wioleta Duszczyńska.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Stanisławy Biskup.
 • Bardzo dziękujemy za wpłaty na budowę. W tym tygodniu będą kontynuowane prace przy dzwonnicy oraz przy zakrystii. Mamy nadzieję, że do końca miesiąca uda się te prace zakończyć, jeśli nie będzie jakiś nadzwyczajnych przeszkód.
 • Do ślubu przygotowują się:

– Artur Dąbrowa, zam. Warszawa, ul . Chełmońskiego

z Eweliną Juszczak, za. Warszawa, ul . Chełmońskiego, zapowiedź 3

– Marek Rafał Piegdoń, zam. Tyrawa Wołoska

z Martą Joanną Sąsiadek, zam. Niebocko, zapowiedź 1

– Piotr Darosz, zam. Wrocław ul. Hugona Kołłątaja

Z Barbarą Mokrzycką, zam. Wrocław ul. Hugona Kołłątaja, zapowiedź 1

 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – XIII niedziela zwykła, rok B, 2018.07.01

 

 1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
 2. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Od jutra przez czas wakacji Msze św. w tygodniu o godz. 19.00, tylko jutro będzie Msza o 18.00 z racji odpustu w Zagórzu.
 4. W środę 4 lipca 2018 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 65 na parkingu przy Urzędzie Gminy.
 5. W tym tygodni I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W piątek od 14.00 jeden ksiądz odwiedzi chorych. Między 14.00 a 15.00 – Rozpucie, Sadziska i Międzykoty, po godzinie 15.00 Tyrawa Górna, Hołuczków i Rakowa.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca z racji nabożeństwa fatimskiego Msza będzie o godzinę wcześniej czyli o 18.00, następnie wyruszymy z procesją różańcową w kierunku Rakowej. Zapraszamy do udziału.
 8. Bardzo dziękujemy za wpłaty na budowę. W tym tygodniu będą kontynuowane prace przy dzwonnicy oraz przy zakrystii. Mamy nadzieję, że do końca miesiąca uda się te prace zakończyć, jeśli nie będzie jakiś nadzwyczajnych przeszkód.
 9. Rozpucie – w I czwartek miesiąca Msza św. o godzinie 18.00, przed Mszą okazja do spowiedzi.
 10. Rakowa – w I piątek miesiąca Msza św. o godzinie 16.30, przed Mszą okazja do spowiedzi. Po Mszy prosimy o posprzątanie kościoła, gdyż wieczorem będzie przygotowywana dekoracja na ślub.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania prosimy…
 12. Odczytać intencje na najbliższy tydzień: