1. Dzisiejsza składka będzie przeznaczone na organizację uroczystości związanej z 100- leciem urodzin ks. Bronisława Szewca.
 2. Dziękujemy rodzicom kandydatów do bierzmowania za porządki wokół kościoła i w kościele,natomiast mieszańców z dziesiątków 7 i 8 za koszenie trawy na cmentarzu i przy drodze oraz koło plebanii. Natomiast do wyplewienia klombów koło kościoła prosimy panie z tych dziesiątków, które się w tygodniu zgłosiły. Cmentarz wymaga jeszcze wiele pracy, dlatego do w tym tygodniu prosimy o kontynuowanie koszenia parafian z dziesiątka 18 czyli od Hołuczkowa, od  P. Duszczyńskiego do p. Wojciecha Mielnikiewicza.
 1. Jutro spotkanie ministrantów o godz. 16.00.
 2. Jutro spowiedź dla rodzin młodzieży mającej przyjąć bierzmowanie od 16.30 do 17.30.Później okazja do spowiedzi dla parafian.
 3. We wtorek dzień wdzięczności za wieloletnią posługę ks. prałata Bronisława Szewca w naszej parafii. O 17.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Adama Szala z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Po Mszy złożenie kwiatów na grobie. O 19.00 posiłek w GOK-u. Osoby, które otrzymały zaproszenie prosimy do górnej sali na kolację z ks. Arcybiskupem, dla wszystkich innych uczestników uroczystości poczęstunek będzie w dolnej sali GOK-u – tam też będzie można pooglądać okolicznościowe fotografie i wspomnienia  O 19.30 rozpocznie  wieczór wspomnień w dolnej Sali GOK-u.
 4. Dziś w godzinach od 14.00 do 17.00 przy Amfiteatrze w Tyrawie Wołoskiej odbędzie się Gminny Dzień Dziecka.
 5. Dziękujemy panu Maćkowi Biłasowi za pomalowanie dobudowanych do dzwonnicy pomieszczeń sanitarnych, a panu Bronisławowi Kwolkowi za instalację urządzeń sanitarnych – od wczoraj działa druga ubikacja.
 6. Dziękujemy za wpłaty na konto oraz w kopertach na rzecz budowy. Prace w dzwonnicy zostały na razie wstrzymane z powodu wypadku drogowego pani konserwator, ale wkrótce zostaną wznowione. Jutro zostanie wykończona w stanie surowym zakrystia. Wkrótce będziemy potrzebowali do pracy osoby do wylewki oraz do prac malarskich i tynkarskich. Jeśli ktoś dysponuje czasem i mógłby poświęcić jakąś dniówkę do którejś z tych prac, to proszę się zgłosić, gdyż po wypłaceniu za wykonane do tej pory prace na koncie pozostanie tylko kilka tysięcy – stąd trzeba będzie pewne prace wykonywać we własnym zakresie.
 7. Do sprzątania w najbliższą sobotę prosimy następujących parafian: Krzyżanowska Janina, Chmura Andżelika, Biłas Anna, Biłas Izabela.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Zofii Kuzickiej ( jeden tydzień został prze pomyłkę opuszczony, stąd kolejka przesuwa się o jeden tydzień).
 • Do ślubu przygotowują się ( odczytać z książki)
 • W dzisiejszej Niedzieli jest artykuł o ks. Bronisławie Szewcu. Zamówiono więcej egzemplarzy.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – X niedziela zwykła, rok B, 2018.06.10

 

 1. Dzisiejsza składka będzie przeznaczone na organizację uroczystości związanej z 100- leciem urodzin ks. Bronisława Szewca.
 2. Dziękujemy rodzicom kandydatów do bierzmowania za porządki wokół kościoła i w kościele.
 3. Jutro spowiedź dla rodzin młodzieży mającej przyjąć bierzmowanie od 16.30 do 17.30.Później okazja do spowiedzi dla parafian.
 4. We wtorek dzień wdzięczności za wieloletnią posługę ks. prałata Bronisława Szewca w naszej parafii. O 17.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Adama Szala z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Po Mszy złożenie kwiatów na grobie. O 19.00 posiłek w GOK-u. Osoby, które otrzymały zaproszenie prosimy do górnej sali na kolację z ks. Arcybiskupem, dla wszystkich innych uczestników uroczystości poczęstunek będzie w dolnej sali GOK-u – tam też będzie można pooglądać okolicznościowe fotografie i wspomnienia  O 19.30 rozpocznie  wieczór wspomnień w dolnej Sali GOK-u.
 5. Dziś w godzinach od 14.00 do 17.00 przy Amfiteatrze w Tyrawie Wołoskiej odbędzie się Gminny Dzień Dziecka.
 6. Dziękujemy za wpłaty na konto oraz w kopertach na rzecz budowy. Prace w dzwonnicy zostały na razie wstrzymane z powodu wypadku drogowego pani konserwator, ale wkrótce zostaną wznowione. Jutro zostanie wykończona w stanie surowym zakrystia. Wkrótce będziemy potrzebowali do pracy osoby do wylewki oraz do prac malarskich i tynkarskich. Jeśli ktoś dysponuje czasem i mógłby poświęcić jakąś dniówkę do którejś z tych prac, to proszę się zgłosić, gdyż po wypłaceniu za wykonane do tej pory prace na koncie pozostanie tylko kilka tysięcy – stąd trzeba będzie pewne prace wykonywać we własnym zakresie.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 8. W dzisiejszej Niedzieli jest artykuł o ks. Bronisławie Szewcu. Zamówiono więcej egzemplarzy.
 9. Intencje