1.  Dzisiejsza składka na potrzeby parafii.
 2. Dziękujemy panom z Tyrawy Górnej z dziesiątków  9,10,11 za roboty przy dzwonnicy i rozebranie muru. We wtorek było 7 osób, w środę 6. Ich praca została zapisana na rzecz parafii w zeszycie budowy. Od jutra przychodzi pani konserwator-kamieniarz do odgrzybiania muru i następnych prac. Po Bożym Ciele będą potrzebni pomocnicy przy reparacjach ścian i muru. Prosimy jeszcze dać znać kto dysponowałby jakimś wolnym czasem i mógłby przyjść. Na razie się zgłosiło 3 osoby. W tym tygodniu zostaną naniesione zgłoszone poprawki do dziesiątków. Jeśli ktoś zauważył jakieś pomyłki, prosimy to zgłosić.
 3. Jutro o 17.00 spotkanie ministrantów. Natomiast na 16.30 prosimy na plebanię osoby, które będą się angażować w przygotowania do uroczystości 100- lecia urodzin ks. prałata Bronisława.
 4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy Świętych będzie  będzie następujący: Hołuczków 7.30. Rakowa 9.00, Rozpucie 9.30, Tyrawa Wołoska: 7.30, 10.30.,14.00. O 10.30  – Msza z kazaniem i ok 11.30 wyjście z procesją. Na pozostałych Mszach Świętych będą eucharystyczne rozważania przed Najświętszym Sakramentem.
 5. W tym roku droga procesyjna uda się na Sadziska i będzie wyglądać następująco: I ołtarz– koło p. Husaka, II – w bramie p. Kalianiak III ołtarz – za krzyżm koło p. Krzysztofa Biłasa (), do IV ołtarza wrócimy  na Sadziska koło drogi i w bramie p. Woźniak. O przygotowanie prosimy najbliższych sąsiadów. Przy czwartym ołtarzu będzie i uroczyste błogosławieństwo. Strażaków prosimy o  zabezpieczenie trasy procesji. Prosimy dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe oraz małe dzieci o sypanie kwiatów w czasie procesji i w ciągu oktawy Bożego Ciała – codziennie po wieczornej Mszy będzie procesja koło kościoła. Chłopców prosimy o przyjście z dzwoneczkami.. Panów z  Rozpucia-Berezki prosimy o wzięcie chorągwi, Panie z spod kościoła i w kierunku Rakowej o niesienie figur i obrazów, Maryjki o wzięcie Matki Bożej Fatimskiej. Mamy  dzieci pierwszokomunijnych, aby  kierowały dziećmi sypiącymi kwiaty, aby stworzyć w miarę możliwości 2 rzędy. W drodze powrotnej odśpiewamy Litanię do Matki Bożej i zakończymy nabożeństwa majowe. Obrazki dzieci otrzymają po procesji.
 6. Przed Bożym Ciałem będzie spowiedź w środę godzinę przed Mszą.
 7. W piątek I piątek miesiąca. Od 14.00 odwiedzimy chorych.
 8. W najbliższą sobotę w Rozpuciu Msza św. o godz. 18.00 a po niej procesja fatimska. Natomiast w Tyrawie Msza będzie o 16.00, a po niej procesja z racji Oktawy Bożego Ciała.
 9. W Boże Ciało o godz. 16.30 planowany jest wyjazd  młodzieży z naszej parafii   na koncert „Jednego serca jednego Ducha”. Na razie jest tylko 8 osób. Prosimy o zgłoszenia do wtorku.
 10. W następną niedzielę planowany jest wyjazd autokarem na Marsz Życia w Przemyślu. Zachęcamy rodziców z dziećmi do licznego udziału. Po Marszu z katedry na Rynek odbędzie się koncert zespołu Arka Noego i rodzinny piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci. Wyjazd o godz. 11.30. Planowany powrót między 18.00 a 19.00. Opłata za przejazd 10 zł. Wszelkie informacje u proboszcza, który też się wybiera do Przemyśla. Osoby, które były w Sandomierzu lub członkowie ich rodzin mogę jechać bez opłaty, bo zostało około 10 zł na osobę.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania prosimy: Biskup Stanisława, Mielnikiewicz Stefania, Mielnikiewicz Bożena, Hajduk Jolanta. Dobrze by było tak dwa razy zrobić kosmetyczny porządek – w środę, jeśli będzie taka potrzeba i w sobotę zamieść kwiaty po procesji.
 12. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Janiny Wołoszyn.
 13. Do ślubu przygotowują się ( odczytać z książki)
 14. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Świętej Trójcy, rok B, 2018.05.27

 

 1. Dzisiejsza składka na potrzeby parafii.
 2. Od jutra przychodzi pani konserwator-kamieniarz do odgrzybiania muru i następnych prac. Po Bożym Ciele będą potrzebni pomocnicy przy reparacjach ścian i muru. Prosimy jeszcze dać znać kto dysponowałby jakimś wolnym czasem i mógłby przyjść. Na razie się zgłosiło 3 osoby.
 3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy Świętych będzie zmieniony, gdyż procesja Bożego Ciała wypadała dość późno, kończyła się około 14.00. A więc porządek . nabożeństw będzie następujący: Hołuczków 7.30. Rakowa 9.00, Rozpucie 9.30, Tyrawa Wołoska: 7.30, 10.30 – Msza z kazaniem i ok 11.30 wyjście z procesją. Na pozostałych Mszach Świętych będą eucharystyczne rozważania przed Najświętszym Sakramentem.
 4. W tym roku droga procesyjna uda się na Sadziska i będzie wyglądać następująco: I ołtarz– koło p. Husaka, II – w bramie p. Kalianiak III ołtarz – za krzyżm koło p. Krzysztofa Biłasa (), do IV ołtarza wrócimy  na Sadziska koło drogi i w bramie p. Woźniak. O przygotowanie prosimy najbliższych sąsiadów. Przy czwartym ołtarzu będzie i uroczyste błogosławieństwo. Strażaków prosimy o  zabezpieczenie trasy procesji. Prosimy dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe oraz małe dzieci o sypanie kwiatów w czasie procesji i w ciągu oktawy Bożego Ciała – codziennie po wieczornej Mszy będzie procesja koło kościoła. Chłopców prosimy o przyjście z dzwoneczkami.. Panów z  Rozpucia-Berezki prosimy o wzięcie chorągwi, Panie z spod kościoła i w kierunku Rakowej o niesienie figur i obrazów, Maryjki o wzięcie Matki Bożej Fatimskiej. Mamy  dzieci pierwszokomunijnych, aby  kierowały dziećmi sypiącymi kwiaty, aby stworzyć w miarę możliwości 2 rzędy. W drodze powrotnej odśpiewamy Litanię do Matki Bożej i zakończymy nabożeństwa majowe. Obrazki dzieci otrzymają po procesji.
 5. Przed Bożym Ciałem będzie spowiedź w środę godzinę przed Mszą.
 6. W piątek I piątek miesiąca. Od 14.00 odwiedzimy chorych.
 7. W najbliższą sobotę w Rozpuciu Msza św. o godz. 18.00 a po niej procesja fatimska. Natomiast w Tyrawie Msza będzie o 16.00, a po niej procesja z racji Oktawy Bożego Ciała.
 8. W Boże Ciało o godz. 16.30 planowany jest wyjazd  młodzieży z naszej parafii   na koncert „Jednego serca jednego Ducha”. Na razie jest tylko 8 osób. Prosimy o zgłoszenia do wtorku.
 9. W następną niedzielę planowany jest wyjazd autokarem na Marsz Życia w Przemyślu. Zachęcamy rodziców z dziećmi do licznego udziału. Po Marszu z katedry na Rynek odbędzie się koncert zespołu Arka Noego i rodzinny piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci. Wyjazd o godz. 11.30. Planowany powrót między 18.00 a 19.00. Opłata za przejazd 10 zł. Wszelkie informacje u proboszcza, który też się wybiera do Przemyśla. Osoby, które były w Sandomierzu lub członkowie ich rodzin mogę jechać bez opłaty, bo zostało około 10 zł na osobę.
 10. .Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 11. Intencje..