1. Dziś w naszej parafii przeżywamy dzień I Komunii Świętej. Od jutra rozpoczyna się Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami codziennie na wieczorną Mszę Świętą i nabożeństwo majowe.
 2. Witamy w naszej parafii ks. prałata Feliksa Kwaśnego, emerytowanego proboszcza parafii Chrystusa Króla w Sanoku. Dziękujemy mu za posługę w miejsce ks. wikariusza, który pojechał z młodzieżą jako opiekun na tzw „Zieloną Szkołę”
 3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
 4. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli,   Dni Krzyżowe. Zapraszamy na modlitwę.
 5. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Biskupa, patrona Polski.
 6. W następną niedzielę na sumie rocznica I Komunii świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na 2-dniowe duchowe przygotowanie ( piątek i sobota). W piątek na 17.00 zapraszamy na spotkanie rodziców z dziećmi rocznicowymi. Następnie wraz z dziećmi obchodzącymi Biały Tydzień będziemy uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwie majowym.
 7. W minionym tygodniu zostały położone płytki przy kaplicy pogrzebowej i od wczoraj została uruchomiona ubikacja. Ubikacja będzie otwarta w czasie, gdy otwarty jest kościół. Trzeba by jeszcze zrobić porządek wokół kaplicy – wyrównać nawiezioną ziemię i zasiać trawę, posadzić kwiaty. Prosimy do tej pracy jutro po wieczornej Mszy św. mieszkańców Garbka I Tyrawy Górnej do drogi na Garbek ( od góry).
 8. Dziękujemy za wpłaty w ostatnim czasie. Można także złożyć ofiarę w kopercie z podaniem nazwiska i adresu. Przypominamy też o zapisywaniu się na dniówkę do pomocy konserwatorowi.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci I-komunijnych. Do sprzątania w następną sobotę prosimy rodziców dzieci rocznicowych.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pana Stanisława Krzyżanowskiego. Wtedy też będzie przeniesiona z dzisiejszego dnia zmiana tajemnic różańcowych. Bardzo prosimy do następnego tygodnia zdecydować, które Róże Różańcowe będą prenumerować czasopismo „Różaniec”.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – VI niedziela wielkanocna , rok B, 2018.05.06

 

 1. Dziś w naszej parafii przeżywamy dzień I Komunii Świętej. Od jutra rozpoczyna się Biały Tydzień. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami codziennie na wieczorną Mszę Świętą i nabożeństwo majowe.
 2. Witamy w naszej parafii ks. prałata Feliksa Kwaśnego, emerytowanego proboszcza parafii Chrystusa Króla w Sanoku. Dziękujemy mu za posługę w miejsce ks. wikariusza, który pojechał z młodzieżą jako opiekun na tzw „Zieloną Szkołę”
 3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
 4. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli,   Dni Krzyżowe. Zapraszamy na modlitwę.
 5. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Stanisława Biskupa, patrona Polski.
 6. W następną niedzielę na sumie rocznica I Komunii świętej. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na 2-dniowe duchowe przygotowanie ( piątek i sobota). W piątek na 17.00 zapraszamy na spotkanie rodziców z dziećmi rocznicowymi. Następnie wraz z dziećmi obchodzącymi Biały Tydzień będziemy uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwie majowym.
 7. W minionym tygodniu zostały położone płytki przy kaplicy pogrzebowej i od wczoraj została uruchomiona ubikacja. Ubikacja będzie otwarta w czasie, gdy otwarty jest kościół. Trzeba by jeszcze zrobić porządek wokół kaplicy – wyrównać nawiezioną ziemię i zasiać trawę, posadzić kwiaty. Prosimy do tej pracy jutro po wieczornej Mszy św. mieszkańców Garbka I Tyrawy Górnej do drogi na Garbek ( od góry).
 8. Dziękujemy za wpłaty w ostatnim czasie. Można także złożyć ofiarę w kopercie z podaniem nazwiska i adresu. Przypominamy też o zapisywaniu się na dniówkę do pomocy konserwatorowi.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci I-komunijnych. Do sprzątania w następną sobotę prosimy rodziców dzieci rocznicowych.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy..( z zeszytu)
 • .( z kalendarza)