1. Przeżywamy dziś w Polsce Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki. Tym Dniem rozpoczynamy Tydzień biblijny. Zapraszamy na spotkanie biblijne we wtorek po wieczornej Mszy świętej.
 2. Bardzo dziękujemy grupie parafian z Czerteża i Tyrawy Górnej od strony Czerteża za akcję sprzątania koło kościoła, a ministrantom i Maryjkom za prace porządkowe koło plebanii. Nie było jednak ciągnika, nie udało się wywieść gałęzi i spróchniałych klocków. Może w tygodniu ktoś z tego regionu mógłby na godzinkę zajechać dla dokończenia tych porządków.
 3. Dziękujemy też rodzicom dzieci I-Komunijnych za wyczyszczenie kostki.
 4. W poniedziałek na 16.30 prosimy kandydatów do ministrantów, a na 17.00 – ministrantów.
 5. W środę na 16.30 prosimy kandydatki na maryjki, natomiast na 17.00 – maryjki.
 6. W środę zapraszamy na spotkanie, na plebanię po wieczornej Mszy św. (ok godz. 18.45) dwie Róże Różańcowe: pana Czesława Biłasa oraz Marii Sroka.
 7. W piątek będzie także Msza św, o godzinie 7.00.
 8. Spotkanie rodziców dzieci I- Komunijnych w sobotę o 15.00. Kto ma mocny karcher niech przywiezie na to spotkanie.
 9. Spotkanie oazowe nie w piątek tylko w sobotę. Zapraszamy wszystkich na Mszę św., a następnie na spotkanie.
 • W następną niedzielę spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii po wieczornej Mszy Świętej.
 • Wywieszone są informacje o wakacyjnych rekolekcjach adresowanych do dzieci, młodzieży uczącej się i pracującej. Im wcześniej uda się zapisać dziecko tym większe szanse na wybór miejsca, dlatego prosimy w tym tygodniu zdecydować o terminie i miejscu wyjazdu dzieci.
 • Do ślubu przygotowują się (odczytać z książki)
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następną sobotę prosimy następujących parafian: Stanisława Wojnar, Jan Kikta, Teresa krzyżanowska, Dorota Krzyżanowska.
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Stanisławy Biskup.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:


Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna, rok B, 2018.04.15

 1. Przeżywamy dziś w Polsce Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki. Tym Dniem rozpoczynamy Tydzień biblijny. Zapraszamy na spotkanie biblijne we wtorek po wieczornej Mszy świętej.
 2. Dziękujemy rodzicom dzieci I-Komunijnych za wyczyszczenie kostki. Następne spotkanie w sobotę o 15.00. Kto ma mocny karcher niech przywiezie na to spotkanie.
 3. W poniedziałek na 16.30 prosimy kandydatów do ministrantów.
 4. W środę na 16.30 prosimy kandydatki na maryjki.
 5. Spotkanie oazowe nie w piątek tylko w sobotę. Zapraszamy wszystkich na Mszę św., a następnie na spotkanie.
 6. W następną niedzielę spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii po wieczornej Mszy Świętej.
 7. Wywieszone są informacje o wakacyjnych rekolekcjach adresowanych do dzieci, młodzieży uczącej się i pracującej. Im wcześniej uda się zapisać dziecko tym większe szanse na wybór miejsca, dlatego prosimy w tym tygodniu zdecydować o terminie i miejscu wyjazdu dzieci.
 8. Do ślubu przygotowują się (odczytać z książki)
 9. Rakowa: W sobotę rano prosimy na godzinę 9.00 do pomocy przy porządkach koło cerkwi i w środku. Można wziąć ze sobą mopy, a mężczyźni siekiery i jakąś jedną czy 2 piły motorowe. Osoby, które deklarowały pomoc przy budowie drogi (na spotkaniu grudniowym) bardzo proszę zostać na parę minut po Mszy Świętej lub kontakt z proboszczem do wtorku.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 11. .