1. Dziś w parafii posługuje nam ks. Jacek Rosół, proboszcz z Baryczy. Zastępuje proboszcza, który prowadzi rekolekcje wielkopostne.
 2. Zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli można zasłonić krzyże i obrazy w kościele. Pozostają one zasłonięte aż do liturgii Wielkiego Piątku.
 3. Dziękujemy strażakom za kierowanie ruchem podczas wczorajszej Drogi Krzyżowej.
 4. Jutro Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Po Mszach odmówimy Litanię do św. Józefa i modlitwy.
 5. W środę o 16.00 zbiórka dla Maryjek. Zapraszamy również te dziewczynki, które pragną podjąć tę służbę.
 6. Młodzież naszej parafii w liczbie 35 osób w najbliższy weekend wyjeżdża na Spotkanie Młodych do Radymna. Módlmy się w ich intencji o dobre przeżycie tych dni. Krótkie spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających odbędzie się w środę o godz. 19 na plebanii. Obecność obowiązkowa.
 7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. W naszej parafii odbędzie się konkurs palm wielkanocnych. Jak już było informowane zapraszamy do udziału w tym konkursie wszystkich parafian i organizacje. Bardzo prosimy, aby biorący udział w konkursie ze swoimi podpisanymi palmami zgromadzili się przy budynku gminy skąd o 11.45 wyruszy uroczysta procesja w stronę kościoła. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkich parafian, nie tylko tych, którzy wykonują palmy. Suma o 12.00. Regulamin konkursu na stronie internetowej i w gablocie.
 8. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w Wielki Poniedziałek. Godziny spowiedzi wywieszone w gablocie.
 9. Od czwartku rozpoczynają się w naszym dekanacie spowiedzi przedświąteczne. Z tego względu wieczorne Msze święte zaczniemy odprawiać o godzinie 18.00 ( od czwartku). Natomiast w piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30, a po niej Msza Święta. Rano Droga Krzyżowa i Msza św. bez zmian.
 • Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w najbliższą sobotę prosimy następujących parafian:
 • Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Kazimiery Duszczyńskiej.

Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

Dojazdy – Ogłoszenia parafialne – V niedz Wielkiego Postu, B 03.18

 

 1. (Tylko Rozpucie) Dziś w parafii posługuje nam ks. Jacek Rosół, proboszcz z Baryczy. Zastępuje proboszcza, który prowadzi rekolekcje wielkopostne.
 2. Zgodnie z polską tradycją od dzisiejszej niedzieli można zasłonić krzyże i obrazy w kościele. Pozostają one zasłonięte aż do liturgii Wielkiego Piątku.
 3. Dziękujemy strażakom za kierowanie ruchem podczas wczorajszej Drogi Krzyżowej.
 4. Jutro Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. W kościele parafialnym o godz. 7.00 i 17.00. Po Mszach odmówimy Litanię do św. Józefa i modlitwy.
 5. W środę o 16.00 zbiórka dla Maryjek. Zapraszamy również te dziewczynki, które pragną podjąć tę służbę.
 6. Młodzież naszej parafii w liczbie 35 osób w najbliższy weekend wyjeżdża na Spotkanie Młodych do Radymna. Módlmy się w ich intencji o dobre przeżycie tych dni. Krótkie spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających odbędzie się w środę o godz. 19 na plebanii. Obecność obowiązkowa.
 7. Przyszła niedziel, to Niedziela Palmowa. W naszej parafii odbędzie się konkurs palm wielkanocnych. Jak już było informowane zapraszamy do udziału w tym konkursie wszystkich parafian i organizacje. Bardzo prosimy, aby biorący udział w konkursie ze swoimi podpisanymi palmami zgromadzili się przy budynku gminy skąd o 11.45 wyruszy uroczysta procesja w stronę kościoła. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkich parafian, nie tylko tych, którzy wykonują palmy. Suma o 12.00. Regulamin konkursu na stronie internetowej i w gablocie. Na dojazdach będzie także poświęcenie palm, ale te palmy, które biorę udział w konkursie trzeba przynieść na procesję przed sumą. W Tyrawie poświęcanie palm tylko na sumie, natomiast na dojazdach także na każdej Mszy świętej.
 8. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się w Wielki Poniedziałek. Godziny spowiedzi wywieszone przy wejściu do kościoła.
 9. Od czwartku Msze święte wieczorne w kościele parafialnym zaczniemy odprawiać o godzinie 18.00 z racji spowiedzi przedświątecznych. Natomiast w piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17.30, a po niej Msza Święta. Rano Droga Krzyżowa i Msza św. bez zmian.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy.. (odczytać z zeszytu)
 11. Intencje …