Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła,   2018.02.04

 

 1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Jutro zbiórka ministrantów o godzinie 16.00, następnie Msza święta i piłka na hali. Jutro tj. 4 lutego wypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty – można przynieść chleb i sól dla błogosławieństwa.
 3. W piątek Msza święta tylko rano o 7.00.
 4. W następną niedzielę wypada pierwszy dzień nowenny przed Świętem Odzyskania Niepodległości. Na Mszach dopołudniowych kazania patriotyczne, modlitwy za ojczyznę oraz hymn „Boże coś Polskę”. Na Mszę popołudniową zapraszamy chorych z okazji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes – w tym dniu obchodzony jest Światowym Dniem Chorego. Przed Mszą będzie okazja do spowiedzi, a w czasie Mszy Świętej będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny, krewnych czy nawet sąsiadów pomóc chorym dostać się do kościoła. Natomiast chorym, których odwiedzamy w pierwsze piątki prosimy dostarczyć apel naszego Metropolity Adama Szala.  Apel jest w podpisanych kopertach, jest też kilka kopert niepodpisanych dla chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze piątki, ale sami już nie dają rady chodzić do kościoła.
 5. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Stanisławy Biskup.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Kazimiera Kuzicka, Justyna Biłas, Agnieszka Martowicz, Beata Hnat.
 7. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła,   2018.02.04

Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.

 1. Jutro wypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty – w Tyrawie można przynieść chleb i sól dla błogosławieństwa.
 2. W następną niedzielę wypada pierwszy dzień nowenny przed Świętem Odzyskania Niepodległości. Na Mszach dopołudniowych kazania patriotyczne, modlitwy za ojczyznę oraz hymn „Boże coś Polskę”. Na Mszę popołudniową zapraszamy chorych z okazji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes – w tym dniu obchodzony jest Światowym Dniem Chorego. Przed Mszą będzie okazja do spowiedzi, a w czasie Mszy Świętej będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny, krewnych czy nawet sąsiadów pomóc chorym dostać się do kościoła. Natomiast chorym, których odwiedzamy w pierwsze piątki prosimy dostarczyć apel naszego Metropolity Adama Szala.  Apel jest w podpisanych kopertach, jest też kilka kopert niepodpisanych dla chorych, których nie odwiedzamy w pierwsze piątki, ale sami już nie dają rady chodzić do kościoła.
 3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 4. Intencje na następujący tydzień: