Ogłoszenia parafialne – 6 niedziela zwykła, B  2017.02.11

 

 1. Na klasztory klauzurowe zostało zebranych 390zł. Składka została przesłana Siostrom Benedyktynkom w Jarosławiu.
 2. Dziś na Mszę popołudniową zapraszamy chorych. Od 15.30 będzie okazja do spowiedzi. W czasie nabożeństwa zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
 3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości, zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość za uzależnionych oraz ich rodziny.
 4. W środę rozpoczyna się 40-dniowy Post. Msze święte z posypaniem głów popiołem w Tyrawie: 7.00 i 17.00, w Hołuczkowie i Rakowej o 15.45. W Rozpuciu o 17.00. W Środę Popielcową obowiązuje post od pokarmów mięsnych oraz post ilościowy ( raz do syta i 2 lekkie posiłki). Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu wypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
 5. W każdy piątek Wielkiego Postu będzie odprawiana Droga Krzyżowa w Tyrawie Wołoskiej: rano o godz. 6.30 i następnie Msza Święta oraz wieczorem o godz. 17.00 i następnie Msza św. Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu  o godz.15.45 będą śpiewane Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, następnie ucałowanie relikwii Krzyża Świętego, a potem Msza święta już bez kazania. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich żali będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. Zachęcamy młodzież naszej parafii do wyjazdu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Radymnie. W spotkaniu mogą uczestniczyć w zasadzie młodzi, którzy ukończyli 16 lat (III gimnazjum) i starsi.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
 9. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi  Róża pana Czesława Biłasa.

Dojazdy –Ogłoszenia parafialne – 6 niedziela zwykła, B  2017.02.11

 

 1. Na klasztory klauzurowe zostało zebranych 390 zł. Składka została przesłana Siostrom Benedyktynkom w Jarosławiu.
 2. Dziś na Mszę popołudniową zapraszamy chorych. Od 15.30 będzie okazja do spowiedzi. W czasie nabożeństwa zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
 3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości, zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość za uzależnionych oraz ich rodziny.
 4. W środę rozpoczyna się 40-dniowy Post. Msze święte z posypaniem głów popiołem w Tyrawie: 7.00 i 17.00, w Hołuczkowie i Rakowej o 15.45. W Rozpuciu o 17.00. W Środę Popielcową obowiązuje post od pokarmów mięsnych oraz post ilościowy ( raz do syta i 2 lekkie posiłki). Od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu wypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty.
 5. W każdy piątek Wielkiego Postu będzie odprawiana Droga Krzyżowa w Tyrawie Wołoskiej: rano o godz. 6.30 i następnie Msza Święta oraz wieczorem o godz. 17.00 i następnie Msza św. Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu  o godz.15.45 będą śpiewane Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, następnie ucałowanie relikwii Krzyża Świętego, a potem Msza święta już bez kazania. Ofiary zbierane w czasie Gorzkich żali będą przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.
 7. Zachęcamy młodzież naszej parafii do wyjazdu na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Radymnie. W spotkaniu mogą uczestniczyć w zasadzie młodzi, którzy ukończyli 16 lat (III gimnazjum) i starsi.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w najbliższą sobotę prosimy następujących parafian:
 9. Intencje …