Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła,   2018.01.21

 

 1. Dziś posługują kapłani z Przemyśla – proboszcz chory, a wikary prowadzi rekolekcje dla młodzieży.
 2. Przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Na zakończenie tego tygodnia w czwartek obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła. Módlmy się o to, aby kościół przezwyciężył podziały i mógł jednymi ustami wielbić Boga.
 3. Spotkanie ministrantów w poniedziałek o 16.00. Po Mszy Świętej HALA. Zapraszamy.
 4. Spotkanie Maryjek w środę o 16.00. Zapraszamy.
 5. W piątek w naszej parafii przeżywamy dzień eucharystyczny. Życzeniem Arcybiskupa było, aby po kolei wszystkie parafie naszej diecezji taki dzień organizowały, W tym tygodniu takie dni przeżywa nasz dekanat. Po porannej Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu aż do wieczornej Mszy Świętej. Adoracja będzie wyglądać podobnie jak przy Bożym Grobie po godzinie, aby nie zostawić Pana Jezusa samego. Dlatego bardzo proszę, aby dyżury przy Najświętszym Sakramencie w poszczególnych godzinach pełnili członkowie Róż Różańcowych. Program tego dnia będzie następujący ( odczytać z osobnej kartki).
 6. W najbliższą sobotę o 15.00 będzie Msza święta z okazji jubileuszu małżonków z naszej gminy, a po Mszy w GOK-u będzie okolicznościowa akademia, wręczenie pamiątkowych medali oraz poczęstunek.
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Marta Głuszkiewicz, Wiesława Janiszewska, Alina Kwolek, Renata Kwolek
 8. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Zwykła,   2018.01.21

 

 1. Dziś posługują kapłani z Przemyśla – proboszcz chory, a wikary prowadzi rekolekcje dla młodzieży.
 2. Przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Na zakończenie tego tygodnia w czwartek obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła. Módlmy się o to, aby kościół przezwyciężył podziały i mógł jednymi ustami wielbić Boga.
 3. W piątek w naszej parafii przeżywamy dzień eucharystyczny. Życzeniem Arcybiskupa było, aby po kolei wszystkie parafie naszej diecezji taki dzień organizowały, W tym tygodniu takie dni przeżywa nasz dekanat. Po porannej Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu aż do wieczornej Mszy Świętej. Adoracja będzie wyglądać podobnie jak przy Bożym Grobie  – po godzinie, aby nie zostawić Pana Jezusa samego. Dlatego bardzo prosimy, aby dyżury przy Najświętszym Sakramencie w poszczególnych godzinach pełnili członkowie Róż Różańcowych. Program tego dnia będzie następujący ( odczytać z osobnej kartki).
 4. W najbliższą sobotę o 15.00 będzie Msza święta z okazji jubileuszu małżonków z naszej gminy, a po Mszy w GOK-u będzie okolicznościowa akademia, wręczenie pamiątkowych medali oraz poczęstunek.
 5. Rozpucie – po Mszy Św. zapraszamy na ok półgodzinny koncert kolęd i pastorałek.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy..( odczytać z zeszytu)
 7. Intencje na następujący tydzień: