Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego,   2018.01.07

 

 1. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 4. 12 stycznia (piątek) o godz.  1730w dolnej Sali GOK-u odbędzie się  Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespół z Odessy i Zespół Wokalno-Tanecznego Tyrawa Wołoska.  Wójt Gminy Tyrawa Wołoska i Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy.
 5. W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież oazową na spotkanie do GOK-u na godz. 15.00, a następnie na Mszę o godz.17.00.
 6. W następną niedzielę 14.01.2018 po mszach św. młodzież z naszej szkoły przeprowadzi zbiórkę do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast o godz. 1800w Gminnym Ośrodku Kultury   rozpocznie się impreza towarzysząca 26 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie: występy uczniów, Koncert zespołu Freeborn Brothers, światełko do nieba, dodatkowo loteria, licytacja i pokaz samochodów OSP Tyrawa Wołoska. Dokładne informacje na plakatach.
 7. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską:

– w poniedziałek Jeden z kapłanów domu po obu stronach przy drodze głównej od kościoła do góry, drugi spod „Paszkowca” od państwa Kuzickich na dół, po drodze „łany”.

– we wtorek – Czerteż. Jeden z kapłanów z góry od p. Maćka Wołoszyna, drugi z doliny od P Tomasza Biłasa

– w środa kolęda zacznie się o 15.30 – Garbek i Zahuminek – Jeden z kapłanów od p. Bulwan i domy na Garbku, drugi od p. Heleny Biłas i w górę.

– w czwartek – Hołuczków

 1. Modlitwę różańcową za tydzień poprowadzi Róża p. Zofii Kuzickiej.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Iwona Juszczak, Agnieszka Dzik, Ewa Biłas, Krystyna Duniewicz.
 • Kończy się peregrynacja figurki Matki Bożej Fatimskiej. W tej chwili jedna figurka znajduje się w zakrystii  – mogą ją zabrać te rodziny, które jeszcze nie gościły figurki w swoim domu z różnych powodów. Jeśli nie będziemy mieli komu  przekazać dalej figurki – przynosimy ją do kościoła.
 • Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 


 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego,   2018.01.07

 

 1. Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 4. 12 stycznia (piątek) o godz.  1730w dolnej Sali GOK-u odbędzie się  Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespół z Odessy i Zespół Wokalno-Tanecznego Tyrawa Wołoska.  Wójt Gminy Tyrawa Wołoska i Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy.
 5. W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież oazową na spotkanie do GOK-u na godz. 15.00, a następnie na Mszę o godz.17.00.
 6. Rakowa: W następną niedzielę zespół Tyrawa Wołoska przyjedzie do Rakowej na oprawę liturgiczną, a po Mszy świętej będzie koncert Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy wszystkich do pozostania na tym koncercie.
 7. Hołuczków: we czwartek w Hołuczkowie wizyta duszpasterska – jeden z kapłanów rozpocznie od p. Kozłowskiego i w dół, drugi od p. Jajko, domy z prawej strony drogi, a potem za drogą w górę.
 8. W następną niedzielę 14.01.2018 po mszach św. młodzież z naszej szkoły przeprowadzi zbiórkę do puszek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast o godz. 1800w Gminnym Ośrodku Kultury   rozpocznie się impreza towarzysząca 26 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie: występy uczniów, Koncert zespołu Freeborn Brothers, światełko do nieba, dodatkowo loteria, licytacja i pokaz samochodów OSP Tyrawa Wołoska. Dokładne informacje na plakatach.
 9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 10. Intencje na następujący tydzień: