Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny,   2017.12.31

 

 1. Dziś po ostatniej po Mszy Świętej o 16.30 nabożeństwo na zakończenie Starego Roku początek nabożeństwa ok. 17.15. Za uczestnictwo w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny, jeśli się było na którejś z Mszy świętej i przyjęło Komunię Świętą. Na tym nabożeństwie będą podane statystyki parafialne i podliczenia finansowe.
 2. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską. Msze Święte będą tylko rano o godz. 7.00, z wyjątkiem I piątku. Kolędę będziemy zaczynać o godz. 15.00. Porządek wizyty duszpasterskiej wisi w gablocie, ale go teraz też przeczytam…
 3. W piątek pierwszy piątek miesiąca – od 9.00 odwiedzimy chorych. Msze święte o godzinie 7.00 i o 17.00. W tym dniu jeden ksiądz odwiedzi pierwsze 6 domów i pojedzie na Mszę świętą. Drugi ksiądz odwiedzi Łaski i od końca Moczarów odwiedzi resztę domów.
 4. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu kolędy nie będzie. Na Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kredy, kadzidła. Kadzidło wraz z kredą oraz węgiel do spalenia będzie można zabrać do domów. Dzieci z  kółka misyjnego będą je rozdawać po  Mszy Świętej. Drobne ofiary składane z tej okazji przesłane zostaną na misje w jakiemuś misjonarzowi, który przyjedzie do Polski- podobnie jak w poprzednim roku. Po sumie zapraszamy wszystkich na koncert kolęd i pastorałek w kościele w wykonaniu zespołu Tyrawa Wołoska
 5. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.  Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża Kazimiery Duszczyńskiej.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w piątek po Mszy Świętej prosimy następujących parafian: Zofia Biskup, Elżbieta Nitka, Dorota Darosz, Edyta Trebenda.
 7. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 


 

 

Na dojazdy: Ogłoszenia parafialne – Niedziela Świętej Rodziny,   2017.12.31

 

 1. Dziś po ostatniej po Mszy Świętej o 16.30 nabożeństwo na zakończenie Starego Roku początek nabożeństwa ok. 17.15. Za uczestnictwo w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny, jeśli się było na którejś z Mszy świętej i przyjęło Komunię Świętą. Na tym nabożeństwie będą podane statystyki parafialne i podliczenia finansowe. Na dojazdach statystyki zostaną podane jutro.
 2. Rakowa i Rozpucie: Zakończyła się wizyta duszpasterska. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie i za ofiary złożone przy okazji kolędy. Podsumowanie kolędy dokona się po zakończeniu całości kolędy.
 3. W piątek pierwszy piątek miesiąca – od 9.00 odwiedzimy chorych. Msze święte o godzinie 7.00 i o 17.00. W tym dniu jeden ksiądz odwiedzi pierwsze 6 domów i pojedzie na Mszę świętą. Drugi ksiądz odwiedzi Łaski i od końca Moczarów odwiedzi resztę domów.
 4. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu kolędy nie będzie. Na Mszach Świętych będzie błogosławieństwo kredy, kadzidła. Kadzidło wraz z kredą oraz węgiel do spalenia będzie można zabrać do domów. Dzieci z  kółka misyjnego będą je rozdawać po  Mszy Świętej. Drobne ofiary składane z tej okazji przesłane zostaną na misje w jakiemuś misjonarzowi, który przyjedzie do Polski- podobnie jak w poprzednim roku.
 5. W następną niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych. Hołuczków: Oprawę Mszy Świętej przygotuje zespół Tyrawa Wołoska. Po Mszy Św. zapraszamy wszystkich na koncert kolęd i pastorałek.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 7. Intencje na następujący tydzień: