Ogłoszenia parafialne – 26 niedziela zwykła, rok A,  2017.10.01

 

 1. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Jeszcze raz zapraszamy nowe osoby do Róż Różańcowych, zwłaszcza mężczyzn. Na tablicy ogłoszeń zostały wywieszone część list członków Róż Różańcowych, ponieważ nie wszyscy wiedzą, kto należy do ich Róży.
 2. Dziś przeżywamy dzień solidarności z poszkodowanymi w wyniku trzęsienia ziemi w Meksyku. Jest to odpowiedź na prośbę biskupów meksykańskich o pomoc. Po sumie można złożyć datek do puszek na ten cel, albo wysłać sms-a pod numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) z napisem MEKSYK.
 3. Dziś rozpoczyna się peregrynacja figurki MB Fatimskiej po wioskach naszej parafii. W Tyrawie peregrynacja rozpocznie się od Tyrawy Górnej, po drodze Garbek ( po prośbie mieszkańców), następnie domy przy drodze w kierunku kościoła, dalej Zachominek, Czerteż. Figurka dziś przekazana zostanie po modlitwie różańcowej przed Najświętszym sakramentem o godzinie 17.00. Do zbioru modlitw i aktu oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi została także dołączona deklaracja poparcia obywatelskiego projektu ochrony życia i wyjaśnienie na czym polega proponowana zmiana w obowiązującej ustawie.
 4. W Rozpuciu peregrynacja rozpocznie się od strony kościoła filialnego, od Państwa Sowów, czy któregoś z trzech pierwszych domów w górnej części Rozpucia.
 5. Dziś rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. W Tyrawie różaniec będziemy odmawiać przed sumą i o 16.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Natomiast w tygodniu – o 17.30, a następnie o 18.00 będzie Msza Święta. Książeczki do odmawiania różańca zostały większości dzieciom już rozdane – zapraszamy do zbierania symbolicznych naklejek za uczestnictwo.
 6. Również dziś na 15.30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I-Komunijnymi na rozdanie różańców oraz na nabożeństwo różańcowe.
 7. We wtorek o godz.16.30 spotkanie ministrantów.
 8. W piątek odwiedzimy chorych od godziny 14.00. Od godziny 17.00 spowiedź, 17.30 Różaniec i o 18.00 nabożeństwo I –piątkowe.
 9. Wyjazd do Lutowisk 7 października ( sobota) – w ramach akcji „Różaniec do granic o godz. 7.00 spod kościoła. Autobus pojedzie przez Rakową. Po drodze odwiedzone zostaną 2 sanktuaria: MB Bieszczadzkiej w Jasieniu k. Ustrzyk Dolnych i Św. Rity w Czarnej. Natomiast w naszej parafii połączymy się z całą Polską w akcji „Różaniec do granic” w sobotę po południu: o 16.00 Msza Święta za uczestników wczorajszej pielgrzymki do Jarosławia oraz członków ich rodzin, a następnie procesja różańcowa w kierunku Hołuczkowa. Bardzo prosimy strażaków o zabezpieczenie trasy. Zapraszamy do licznego uczestnictwa – to główny dzień obchodów 100 rocznicy objawień fatimskich.
 10. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta zwraca się z prośba o pomoc i wsparcie dla Domu Inwalidy  Bezdomnego i Jadłodajni dla ubogich w Sanoku w postaci darów i płodów rolnych. ziemniaki, warzywa zboże można składać od soboty do następnego poniedziałku w stodole koło plebanii od strony brzózek. W przyszły wtorek przyjedzie po dary samochód. Treść listu-prośby znajduje się na tablicy ogłoszeń.
 11. Są do wzięcia są zaproszenia na pielgrzymkę rodzin do Jarosławia, która się w sobotę 14 października. Zapraszamy szczególnie małżeństwa młode stażem i rocznicowe. Kontakt w sprawie wyjazdu z ks. proboszczem.
 12. Do ślubu przygotowują się:

– Kamil Mateusz Wdowiak, s. Jana i Danuty zd. Sybiło

Ur. 31.05.1992 r, zam, Wiedeń

– Ewelina Aneta Wdowiak zd Januszczak, c. Adama i Anity zd. Głuszkiewicz

Ur. 19.12.1992 r. w Sanoku, zapowiedź 3.

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w następnym tygodniu prosimy następujących parafian:
 2. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża Czesławy Wołoszyn.
 3. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

Na dojazdy:

 

Ogłoszenia parafialne – 26 niedziela zwykła, rok A,  2017.10.01

 

 1. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dziś przeżywamy dzień solidarności z poszkodowanymi w wyniku trzęsienia ziemi w Meksyku. Jest to odpowiedź na prośbę biskupów meksykańskich o pomoc. Po sumie można złożyć datek do puszek na ten cel, albo wysłać sms-a pod numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) z napisem MEKSYK.
 3. Dziś rozpoczyna się peregrynacja figurki MB Fatimskiej po wioskach naszej parafii. Figurka zostanie przekazana po Mszy Świętej. Do zbioru modlitw i aktu oddania się Niepokalanemu Sercu Maryi została także dołączona deklaracja poparcia obywatelskiego projektu ochrony życia i wyjaśnienie na czym polega proponowana zmiana w obowiązującej ustawie.

– W Rozpuciu peregrynacja rozpocznie się od strony kościoła filialnego, od Państwa Sowów, czy któregoś z trzech pierwszych  domów w górnej części Rozpucia.

w Rakowej peregrynacja rozpocznie się od Państwa Boków i prawą stroną w kierunku Paszowej, następnie lewą stroną do Tarnawki, a na koniec lewą stroną za rzeką  w kierunku Tyrawy

w Hołuczkowie peregrynacja rozpocznie się od na dole od Państwa Jojko w kierunku wójta, domy przy drodze i w górę nad drogą.

 1. Również dziś na 15.30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I-Komunijnymi na rozdanie różańców oraz na nabożeństwo różańcowe.
 2. Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej.

W Rakowej różaniec będzie  odmawiany w niedzielę przed Mszą św. natomiast w tygodniu – o 17.00. W poniedziałki i w niektóre inne dni na nabożeństwo będzie przyjeżdżał ksiądz.

– W Rozpuciu różaniec będzie  odmawiany w niedzielę przed Mszą św. natomiast w tygodniu – zachęcamy do wspólnej modlitwy o 16.30 we środy i w piątki. W najbliższy piątek ( I piątek miesiąca) zostanie tu także odprawiona Msza Święta. W inne dni zachęcamy do wspólnej modlitwy w domach.

 1. W piątek odwiedzimy chorych od godziny 14.00. Od godziny 17.00 spowiedź, 17.30 Różaniec i o 18.00 nabożeństwo I –piątkowe.
 2. Wyjazd do Lutowisk 7 października ( sobota) – w ramach akcji „Różaniec do granic o godz. 7.00 spod kościoła. Autobus pojedzie przez Rakową. Po drodze odwiedzone zostaną 2 sanktuaria: MB Bieszczadzkiej w Jasieniu k. Ustrzyk Dolnych i Św. Rity w Czarnej. Natomiast w naszej parafii połączymy się z całą Polską w akcji „Różaniec do granic” w sobotę po południu: o 16.00 Msza Święta za uczestników wczorajszej pielgrzymki do Jarosławia oraz członków ich rodzin, a następnie procesja różańcowa w kierunku Hołuczkowa. Zapraszamy do licznego uczestnictwa – to główny dzień obchodów 100 rocznicy objawień fatimskich.
 3. Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta zwraca się z prośba o pomoc i wsparcie dla Domu Inwalidy  Bezdomnego i Jadłodajni dla ubogich w Sanoku w postaci darów i płodów rolnych. ziemniaki, warzywa zboże można składać od soboty do następnego poniedziałku w stodole koło plebanii od strony brzózek. W przyszły wtorek przyjedzie po dary samochód. Treść listu-prośby znajduje się na tablicy ogłoszeń w Tyrawie.
 4. Są do wzięcia są zaproszenia na pielgrzymkę rodzin do Jarosławia, która się w sobotę 14 października. Zapraszamy szczególnie małżeństwa młode stażem i rocznicowe. Kontakt w sprawie wyjazdu z ks. proboszczem.
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy..