Ogłoszenia parafialne – 25 niedziela zwykła, rok A,  2017.09.24

 

 1. Dziś po sumie zapraszamy wszystkie Roże Różańcowe na kilkunastominutowe spotkanie. Zapraszamy też nowe osoby do Róż Różańcowych
 2. W najbliższą sobotę wyruszamy na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławiu (Kolegiata). Będą 2 autobusy. Wyjazd o godz. 7.00 spod kościoła. Autobus pojedzie od Sanoka przez Rozpucie, dlatego osoby stamtąd pochodzące mogą się zgromadzić na przestankach autobusowych. Zabieramy ze sobą różańce, kanapki i zwykłe rzeczy, które są potrzebna na pielgrzymce. Organizatorzy zapewniają po uroczystości herbatkę i drożdżówki. Po drodze planujemy odwiedzić sanktuarium w Jodłówce i ks. parafię ks. Jacka Chochołka w Rokietnicy, a na miejscu spotkanie s ks. Łukaszem. Powrót między 18.00 a 19.00. Jest jeszcze ok. 15 miejsc wolnych.  Z powodu wyjazdu obydwu księży i nieprzewidywalnego czasu powrotu Mszy św. w sobotę tutaj nie będzie. Intencje zostaną odprawione na pielgrzymce w Jarosławiu.
 3. Na wyjazd do Lutowiska 7 października – w ramach akcji „Różaniec do granic jest też jeszcze ok. 15 miejsc.
 4. Bardzo dziękuję 8 mężczyznom z Sadzisk i nie tylko za całodniową mega trudną pracę (wśród deszczu i przeciwności) przy wylewce posadzek w kaplicy przedpogrzebowej. Teraz, po wyschnięciu posadzki, czeka nas ocieplanie, tynkowanie oraz wykonanie instalacji elektrycznej, a za tydzień wstępny odbiór konserwatorski.
 5. We wtorek o godz.17.00 spotkanie Maryjek.
 6. W piątek rozpoczynamy tegoroczne spotkania oazowe. Na godzinę 16.30 do GOK-u zapraszamy dzieci ( klasy 1-6), o 18.00 wspólna Msza Święta, a po Mszy do 20.15 spotkanie młodzieży ( kl VII i starsze).
 7. W następną niedzielę, 1 października ( niedziela) rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W niedzielę różaniec będziemy odmawiać przed sumą i o 16.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Natomiast w tygodniu – o 17.30, a następnie ok. 18.00 będzie Msza Święta. Zapraszamy dzieci do odmawiania różańca i zbierania symbolicznych naklejek za uczestnictwo. Plansze do naklejek zostaną rozdane dzieciom na katechezie.
 8. W najbliższą niedzielę na 15.30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I-Komunijnymi na rozdanie różańców oraz na nabożeństwo różańcowe.
 9. W następną niedzielę rozpocznie się peregrynacja figurki MB Fatimskiej po wioskach naszej parafii. W Tyrawie peregrynacja rozpocznie się od Tyrawy Górnej przy drodze w kierunku kościoła, a następnie Zachominek, Garbek, Czerteż. Proszę się umówić po sąsiedzku o kolejności przekazania figurki. O przygotowaniu do przyjęcia figurki można poczytać na leżących pod chórem karteczkach oraz na naszej stronie internetowej.  Do wędrującej figurki zostaną dołączone propozycje modlitw i akt oddania się rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi – ten akt po wspólnym przeczytaniu podpisujemy i zostawiamy sobie w rodzinie. Można go oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.
 10. Do ślubu przygotowują się:

– Kamil Mateusz Wdowiak, s. Jana i Danuty zd. Sybiło

Ur. 31.05.1992 r, zam, Wiedeń

– Ewelina Aneta Wdowiak zd Januszczak, c. Adama i Anity zd. Głuszkiewicz

Ur. 19.12.1992 r. w Sanoku, zapowiedź 2.

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie w następnym tygodniu prosimy następujących parafian: Kaliniak Kazimiera, Kaliniak Katarzyna, Kaliniak Urszula, Bilańska Barbara.
 2. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pana Stanisława Krzyżanowskiego.
 3. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

Na dojazdy:

 

Ogłoszenia parafialne – 25 niedziela zwykła, rok A,  2017.09.24

 

 1. Dziś po Mszy św zapraszamy członków Róż Różańcowych na kilkunastominutowe spotkanie. Zapraszamy też nowe osoby do Róż Różańcowych.
 2. W najbliższą sobotę wyruszamy na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławiu (Kolegiata). Będą 2 autobusy. Wyjazd o godz. 7.00 spod kościoła. Autobus pojedzie od Sanoka przez Rozpucie, dlatego osoby stamtąd pochodzące mogą się zgromadzić na przestankach autobusowych. Zabieramy ze sobą różańce, modlitewniki, kanapki i zwykłe rzeczy, które są potrzebne na pielgrzymce. Organizatorzy zapewniają po uroczystości herbatkę i drożdżówki. Po drodze planujemy odwiedzić sanktuarium w Jodłówce i parafię ks. Jacka Chochołka w Rokietnicy, a na miejscu spotkanie s ks. Łukaszem. Powrót między 18.00 a 19.00. Jest jeszcze ok. 15 miejsc wolnych.  Z powodu wyjazdu obydwu księży i nieprzewidywalnego czasu powrotu Mszy św. w Tyrawie  nie będzie. Intencje zostaną odprawione na pielgrzymce w Jarosławiu.
 3. Na wyjazd do Lutowiska 7 października – w ramach akcji „Różaniec do granic jest też jeszcze ok. 15 miejsc.
 4. Wczoraj zrobiona została wylewka w kaplicy przedpogrzebowej. Teraz, po wyschnięciu posadzki, czeka nas ocieplanie, tynkowanie oraz wykonanie instalacji elektrycznej, a za tydzień wstępny odbiór konserwatorski.
 5. W następną niedzielę, 1 października, rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W niedzielę w Tyrawie różaniec będziemy odmawiać o 16.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Na dojazdach zostanie jeszcze ustalone. Zapraszamy dzieci do odmawiania różańca i zbierania symbolicznych naklejek za uczestnictwo. Plansze do naklejek zostaną rozdane dzieciom na katechezie.
 6. W najbliższą niedzielę na 15.30 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi I-Komunijnymi na rozdanie różańców oraz na nabożeństwo różańcowe.
 7. W następną niedzielę rozpocznie się peregrynacja figurki MB Fatimskiej po wioskach naszej parafii. – w Rakowej peregrynacja rozpocznie się od Państwa Boków i prawą stroną w kierunku Paszowej, następnie lewą stroną do Tarnawki, a na koniec lewą stroną za rzeką  w kierunku Tyrawy,

w Rozpuciu peregrynacja rozpocznie się od Państwa Sowów, po obu stronach drogi w kierunku głównej drogi, a następnie Huty od strony Kuźminy w kierunku Tyrawy,

w Hołuczkowie peregrynacja rozpocznie się od na dole od Państawa Jojko w kierunku wójta, domy przy drodze i w górę nad drogą.

Proszę się umówić po sąsiedzku o kolejności przekazania figurki. O przygotowaniu do przyjęcia figurki można poczytać na rozdawanych karteczkach oraz na naszej stronie internetowej.  Do wędrującej figurki zostaną dołączone propozycje modlitw i akt oddania się rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi – ten akt po wspólnym przeczytaniu podpisujemy i zostawiamy sobie w rodzinie. Można go oprawić w ramkę i powiesić na ścianie.

 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…
 2. .