Ogłoszenia parafialne – VI niedziela wielkanocna, rok A, 2017.05.21

 

 1. Dziś po Mszy woluntariusze pod okiem nauczycieli z Zespołu Szkół przeprowadzą  akcję zbierania środków finansowych dla Sanockiej Fundacji Zdrowia na zakup nowego sprzętu i prace remontowe w Szpitalu w Sanoku.
 2. Dziś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie na plebani.
 3. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. W piątek wieczorem zapraszamy dzieci i młodzież na kolejne spotkanie oazowe; Msza święta i majówka o 18.00, a następnie spotkanie w Gok-u, będzie to wieczór pogodny, czyli zabawy i tańce integracyjne. Dzieci kończą o godz. 20.15, a młodzież o 21.15.
 5. W najbliższą sobotę tj. 27 maja Rodzice z dziećmi I-Komunijnymi wybierają się na 1-dniową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o 4.00 z parkingu koło plebanii. Osoby z Rakowej mogą się zgromadzić na przystanku w Rakowej 15 min wcześniej – autobus pojedzie od strony Wańkowej.
 6. W sobotę o 16.00 Msza święta z udziałem zaproszonych gości z okazji Powiatowego Dnia Strażaka. Z powodu dalszych uroczystości w amfiteatrze Msza święta parafialna i  majówka będzie tylko rano o 7.00.
 7. W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – przeniesioną kilka lat temu z czwartku na niedzielę .
 8. WKU w Sanoku informuje, że od 16 maja rozpoczął się proces formowania batalionu Obrony Terytorialnej w Sanoku. Wnioski można składać w siedzibie WKU. Wszelkie informacje na stronie WKU lub telefonicznie.
 9. W dniach 20-22 lipca planowana jest trzydniowa pielgrzymka do Kotliny Kłodzkiej. Przewidywany koszt przejazdu, noclegów, biletów wstępu i podstawowego wyżywienia – 320 zł. Szczegóły pielgrzymki będą podane w tym tygodniu na stronie internetowej naszej parafii oraz na tablicy ogłoszeń. Zapisy od następnej niedzieli. Wpisowe – 100 zł.
 10. Do ślubu przygotowują się:

– Adrian Machucki, s. Andrzeja I Grażyny Smarrz

Ur. 29.04.1987 r. w Wągrowcu, zam. w Rzeszowie ul. Padarewskiego 30F/1

– Ewelina Cepak, c. Władysława i Marii Różyło

Ur. 30.04.1988 r. w Sanoku, , zam. w Rzeszowie ul. Padarewskiego 30F/1

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w następną sobotę prosimy następujących parafian: Ewa Maliczyszyn, Bernarda Pisz, Bernadetta Duszczyńska, Wioleta Duszczyńska.

12. Modlitwę różańcową w następną niedzielę poprowadzi Róża pani Anny Woźniak.

13. Odczytać intencje na najbliższy tydzień:

 

 

 

Na dojazdy:               Ogłoszenia parafialne – VI niedziela wielkanocna, rok A, 2017.05.21

 

 1. W dniach 20-22 lipca planowana jest trzydniowa pielgrzymka do Kotliny Kłodzkiej. Przewidywany koszt przejazdu, noclegów, biletów wstępu i podstawowego wyżywienia – 320 zł. Szczegóły pielgrzymki będą podane w tym tygodniu na stronie internetowej naszej parafii oraz na tablicy ogłoszeń. Zapisy od następnej niedzieli. Wpisowe – 100 zł.
 2. WKU w Sanoku informuje, że od 16 maja rozpoczął się proces formowania batalionu Obrony Terytorialnej w Sanoku. Wnioski można składać w siedzibie WKU. Wszelkie informacje na stronie WKU lub telefonicznie.
 3. W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – przeniesioną kilka lat temu z czwartku na niedzielę .
 4. W sobotę o 16.00 Msza święta z udziałem zaproszonych gości z okazji Powiatowego Dnia Strażaka. Z powodu dalszych uroczystości w amfiteatrze Msza święta parafialna i  majówka będzie tylko rano o 7.00.
 5. W najbliższą sobotę tj. 27 maja Rodzice z dziećmi I-Komunijnymi wybierają się na 1-dniową pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd o 4.00 z parkingu koło plebanii. Osoby z Rakowej mogą się zgromadzić na przystanku w Rakowej 15 min wcześniej – autobus pojedzie od strony Wańkowej.
 6. W piątek wieczorem zapraszamy dzieci i młodzież na kolejne spotkanie oazowe; Msza święta i majówka o 18.00, a następnie spotkanie w Gok-u, będzie to wieczór pogodny, czyli zabawy i tańce integracyjne. Dzieci kończą o godz. 20.15, a młodzież o 21.15.
 7. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 8. Dziś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie na plebani.
 9. Dziś po Mszy woluntariusze pod okiem nauczycieli z Zespołu Szkół przeprowadzą  akcję zbierania środków finansowych dla Sanockiej Fundacji Zdrowia na zakup nowego sprzętu i prace remontowe w Szpitalu w Sanoku.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o posprzątanie prosimy…Intencje..